Metaverzum The Sandbox zavádí aktualizace pro vlastníky pozemků

3 min read

The Sandbox, jedno z nejslavnějších metaverz v kryptouniversu, zavádí aktualizace pro vlastníky pozemků na své platformě digitální reality.

Aktualizace pro vlastníky pozemků

Nové aktualizace v rámci dlouhodobého plánu přináší výhody, které vlastníci pozemků získávají. V dokumentu vývojáři The Sandbox vyjádřili svůj záměr růst a budovat metaverzum participativním způsobem se svými uživateli.

Plán odhalil, že dojde k rozdělení několika zdrojů a odměně 5 milionů USD v SAND. Navíc budou mít vlastníci pozemků vyšší prioritu než ostatní hráči v nadcházející Alpha sezóně 3 The Sandbox.

Vlastníci pozemků mohou stakovat SAND a vydělat na oplátku až 90 %. Celkem 10 milionů dolarů v SAND bylo alokováno jen na staking vlastníků pozemků.

Dále bylo odhaleno, že nadcházející prodeje pozemků v The Sandbox budou zahrnovat spolupráci s Paris Hilton, Ubisoft, Warner Music Group a Gucci.

The Sandbox

The Sandbox je jedním z blockchainových virtuálních světů, které jsou v současné době ve vývoji. Metaverzum se skládá z přizpůsobitelného terénu s entitami založenými na voxelu. Vizuálně se podobá Minecraftu, protože obě hry mají vzhled inspirovaný Legem.

Hráči si však mohou koupit virtuální pozemky a implementovat jakoukoli formu zpeněžení. Tyto virtuální země se tak mohou stát minihrami, dobrodružstvími, virtuálními obchody, rozšířeními skutečných virtuálních obchodů, prostorem pro společenská setkání a tak dále.

The Sandbox poskytuje bezplatné nástroje pro vývojáře, hráče a tvůrce obsahu. Tvůrci mohou použít VoxEdit k vytvoření objektů založených na voxelu pro použití ve hře. A pomocí Game Makeru mohou uživatelé vytvářet nejrůznější interaktivní zážitky.

Samotní vývojáři metaverza také vytvořili metaherní zážitek. Hráči mohou například plnit denní nebo týdenní úkoly. Hráči tak získají SAND, který mohou prodat nebo použít k nákupu herních předmětů nebo virtuální půdy.

Play-to-earn – je toto budoucnost her?

Roman

Napsat komentář