Vývojáři Wild Forest integrovali systém Play-To-Airdrop s tokenem $WF

3 min read

Aktivní hráči Wild Forest mohou být nyní odměněni tokeny $WF, a to díky zavedení systému play-to-airdrop, který nabízí několik způsobů, jak získat body cti, aby se mohli vyšplhat po žebříčku.

Vývojáři Wild Forest integrovali systém Play-To-Airdrop s tokenem $WF

Vývojářské studio Zillion Whales odhalila některé ze svých plánů a jednou z novinek je, že zavádí svůj vlastní systém play-to-airdrop.

Airdrop pro oddané hráče

Tým minulý týden oznámil, že některé z tokenů přidělených pro airdrop budou distribuovány aktivním hráčům, aby bylo „zajištěno spravedlivé počáteční rozdělení“, s cílem odměnit současné hráče i nováčky. Jako takové se studio pokusí vytvořit konkurenceschopný, ale vyvážený aidropový systém, který bude využívat žebříček Honor.

Žebříček Honor

Žebříček Honor je navržen tak, aby se zaměřoval na „individuální pokrok a osobní úspěchy“ a bude sloužit k distribuci tokenů. Tímto způsobem chtějí tvůrci zabránit „nepřekonatelným výhodám pro zkušené hráče a multiúčty.“

Existují 3 různé způsoby, jak mohou hráči získat body cti:

  • Osobní pokrok a úspěchy: Tento způsob zohledňuje váš postup v bitvě, zda vlastníte prémiový battle pass nebo ne, nebo počet bitevních dnů, které máte. Bitevné den získáte, pokud jste během toho dne vyhráli alespoň jeden zápas.
  • Sbírejte NFT: Vlastnictvím Lordů, jednotek a skinů ve formě NFT budete moci získat více bodů cti. Hráči, kteří vlastní celou sadu skinů nebo jednotek, získají bonus.
  • Zapojení komunity: Odměněni jsou také hráči, kteří sledují hru na sociálních sítích, účastní se programu doporučení nebo vytvářejí obsah o titulu Web3.

Hráči již mohou začít pracovat na pokroku, zatímco se vývojáři soustředí na dokončení uživatelského rozhraní, které bude sledovat vaše úspěchy. Seznam úspěchů má být odhalen v blízké budoucnosti. Pokud se chcete zapojit, přejděte na jejich webové stránky.

Wild Forest trailer

Roman

Napsat komentář