Splinterlands vylepšuje hodnocené bitvy

4 min read

Ve snaze znovu oživit svou hráčskou základnu a přilákat nové hráče, Splinterlands pracuje na vylepšeních své základní hry, počínaje přepracováním hodnocených bitev. To zahrnuje vše od matchmakingu, přes požadavky na vyzyvatele až po ligové odměny!

Tyto změny, které jsou navrženy tak, aby zlepšily hráčský zážitek, vnášejí do této karetní hry svěží pocit.

Splinterlands vylepšuje hodnocené bitvy

Jaké jsou tyto změny hodnocené bitvy?

Pro začátek nyní neexistují žádné limity pro Summonera podle ligy. Každý hráč může hrát se Summonerem jakékoli úrovně na jakékoli úrovni (úroveň Summonera určuje maximální úroveň ostatních karet použitých během zápasu). To souvisí s novým systémem hodnocení, kde se hráči již nemohou zamykat do konkrétní ligy. Postup do ligy je nyní automatický. Pořadí se zvyšuje o 20 za výhru (nebo 40 s výherní sérií – tj. 3 nebo více výher v řadě) a dolů o 20 s prohrou.

Matchmaking nyní páruje hráče na základě hodnocení, bez ohledu na ligu. Také všechny odměny byly odstraněny z každé ligy kromě Champion. Hráči stále získávají odměny v popdobě denního chestu a odměny v sezónním chestu. Kromě toho již nejsou prozepooly SPS rozděleny podle lig. Formáty Modern i Wid budou stále udržovat pooly oddělené.

Dojde k určitému počátečnímu zmatku, protože účty, které byly dříve limitované ligou, si nyní musí najít své správné místo v žebříčku. Ale celkově by to mělo být pro komunitu Splinterlands dobré. Noví hráči by neměli podstupovat tolik soubojů a systém nyní vybízí hráče, aby slučovali/kupovali karty, aby si vylepšili svou sbírku, aby mohli získat lepší odměny.

Můžete si přečíst oficiální blogový příspěvek s podrobnostmi o těchto změnách v hodnocené bitvě .

Splinterlands už nějakou dobu pomalu, ale neustále ztrácí aktivní hráče. Rozhodně potřebují vzpruhu, aby se pokusili znovu získat část své ztracené dynamiky, a tento první krok se zdá být krokem správným směrem. Po implementaci této změny již prokázali nárůst počtu aktivních hráčů.

A údajně má tým Splinterlands další plány na vylepšení hry, zejména New Player Experience neboli NPE. To zahrnuje výpůjčky karet, nový systém odměn a lepší zážitek z registrace pro nové hráče. Těšíme se, že v blízké budoucnosti uslyšíme více o těchto dalších plánech!

Splinterlands vylepšuje hodnocené bitvy

Co je Splinterlands?

Splinterlands je sběratelská karetní P2E hra pro prohlížeče běžící na blockchainu Hive. Splinterlands obsahuje dva Tokeny. Dark Energy Crystals (DEC), primární herní měna, a Splintershards (SPS), token řízení. Hráči pomocí svých karet sestavují bojové týmy na základě pravidel zápasu. Poté, jakmile obě strany předloží své týmy, karty běží v režimu automatické bitvy, dokud nezůstane pouze jeden tým. Hráči získávají odměny za vyhrané zápasy a mohou také získat další odměny prostřednictvím denních úkolů, sezónních odměn a opakujících se dvoutýdenních soutěží v žebříčku.

Chcete-li se dozvědět více o Splinterlands, přečtěte si našeho průvodce hrou. Můžete také navštívit jejich webovou stránku.

Roman

Napsat komentář