Mintujte NFT v The Machines Arena

4 min read

S jejich třetí beta sezónou v plném proudu dělá The Machines Arena další krok vpřed v implementaci své herní ekonomiky tím, že umožňuje hráčům mintovat skiny, které získají ve hře jako NFT!

Mintujte NFT v The Machines Arena

The Machines Arena je momentálně v uzavřeném beta testování. To jim ale nezabránilo ve vydání nové aktualizace, která hráčům umožní mintovat skiny jejich postav v síti Ronin. Tato funkce byla spuštěna na konci února. Minting NFT je k dispozici na webu The Machines Arena.

V současné době stojí minting vašich NFT skinů pouze transakční poplatek. V budoucnu bude před mintingem existovat nějaký druh požadavku ve hře. Tak si pospěšte, dokud je to (většinou) zdarma!

Mintujte NFT v The Machines Arena

Minting skinů pro The Machines Arena

Minting probíhá na síti Ronin. Budete tedy muset vlastnit a propojit peněženku Ronin a mít také trochu tokenu RON, abyste mohli platit transakční poplatky. Tým The Machines Arena sestavil krátkého průvodce, kterého simůžete přečíst zde.

Hráči mohou nakupovat a prodávat NFT pro The Machines Arena na SkyMavis Marketu. A přestože na trhu NFT existuje určitá aktivita, hráčská základna pro The Machines Arena je v tuto chvíli poměrně malá. Takže zatím není velká poptávka po těchto NFT.

Hráči, kteří dosáhnou hodnosti ‚Machine‘ v hodnoceném PvP během beta sezóny 3 (aktuálně probíhající), získají ‚Sandbrushed‘ skin pro postavu Riot. Přístup k uzavřené beta verzi vyžaduje klíč. Můžete se zaregistrovat zde, ale také rozdávají klíče, takže sledujte jejich kanály sociálních sítí.

Také, ačkoli tým tvrdí, že hráči budou moci mintovat všechny vlastněné skiny, nezdá se, že by tomu tak bylo. Získala jsem pět skinů, ale jen jeden z nich byl mintovatelný. Není jasné, zda budeme moci v budoucnu mintovat ostatní.

Mintujte NFT v The Machines Arena
Pouze jeden z pěti skinů byl mintovatelný

Co je The Machines Arena?

Machines Arena je rychlá, akční, shora dolů MOBA hra, ve které proti sobě stojí dva týmy po čtyřech hráčích v různých herních režimech. Hráči se zbraněmi, jako samopaly, lasery a plamenomety, bojují v zápasech, které obvykle trvají 5–10 minut. The machines Arena nabízí na výběr deset postav s řadou schopností, silnými a slabými stránkami. Postavy jsou klasifikovány jako tank, podpora a útok. Spolupráce s vaším týmem je klíčová pro úspěch.

The Machines Arena nebyla původně plánována jako blockchainová hra. Ale od své první bety rozšířili své plány. A po partnerství se Sky Mavis nyní The Machines Arena umožňuje hráčům mintovat, kupovat a prodávat skiny postav v síti Ronin.

Projekt je stále v raném vývoji, ale již nyní se může pochlubit velmi hratelnou hrou. Do uzavřené beta verze se můžete přihlásit na  https://www.themachinesarena.com/closed-beta

Chcete-li se dozvědět více o The Machines Areně, navštivte jejich webovou stránku.

Trailer

Roman

Napsat komentář