Blankos Block Party recenze a návod 2024

7 min read

Blankos Block Party od Mythical Games je free-roam otevřená multiplayerová zkušenost, která kombinuje kreativní budování světa, hraní her a sbírání hraček.

Na jedné straně vás hra zve ke sbírání digitálních vinylových hraček s názvem Blankos. Na druhé straně si také můžete se svým Blankem hrát, upgradovat ho a budovat zážitky, které si můžete užít vy i ostatní Blankos.

Blankos Block Party, která si již získala více než 1 milion uživatelů před uvedením na Epic Games, je připravena přilákat více hráčů a dokonce i sběratele tradičních vinylových hraček. V tomto článku zjistíme, čím je Blankos tak zábavný.

Přehled hry Blankos Block Party

Blankos Block Party se soustředí na průzkum, tvorbu a sběr. Jako hráč můžete uvnitř platformy prozkoumat uživatelsky generované zážitky. To znamená, že můžete hrát různé druhy her, které vytvořili vaši kolegové. Můžete závodit, skákat, střílet nebo se jen tak bavit.

Můžete si také vytvořit vlastní sadu zážitků. Můžete nastavit herní úrovně a definovat vlastní pravidla. A ne, zde nejsou vyžadovány žádné kódovací dovednosti – jen trocha kreativity a zvědavosti. Ostatní uživatelé si také mohou vyzkoušet, co jste postavili, a na konci vám mohou dát hodnocení.

Mimochodem, tyto hry zažíváte a užíváte si večírky prostřednictvím svého „Blanka“. Všechny Blankos – kromě prvních dvou, se kterými si budete moci hrát na začátku, jmenovitě NOOB a Trickle – jsou nezaměnitelné tokeny nebo NFT.

I váš Blanko bude mít jedinečné dovednosti. Tyto dovednosti si můžete procvičovat nebo bojovat s ostatními hráči, nebo se můžete vydat na sólové výzvy v The Junction.

Čím více budete hrát a plnit denní, týdenní a sezónní výzvy, tím více odměn získáte. Odměny zahrnují tokeny XP, Gumballs, Party Pass, Moola, Blanko Bucks, příslušenství NFT a dokonce i některé Blanko NFT. Některé odměny můžete použít k retušování vašeho Blanka nebo mu dát další příslušenství.

Blankos Block Party Review a Crypto Game Guide

Přehled herní ekonomiky a mechanismu play-to-earn

Zajímavé je, že Blankos Block Party nemá kryptotokeny. Místo toho mají herní měny zvané Moola a Blankos Bucks. Na rozdíl od Axie Infinity tedy nebudete vydělávat kryptoměny hraním Blankos.

Místo toho můžete za splnění výzev získat odměny jako Moolas, Blankos Bucks a NFT položky. Za Blankos Bucks můžete nakupovat položky NFT. Mezitím může vaše Moola nakupovat pouze emotikony a příslušenství bez NFT.

Když si během svého postupu ušetříte Blanko Bucks, budete mít brzy dost na nákup vlastního Blanko NFT a dalších NFT položek.

Hraním se svými NFT Blankos a jejich přizpůsobením zvyšujete jejich vzácnost a nedostatek, a tím i jejich hodnotu. Pak byste mohli vydělávat skutečné peníze prodejem svých Blankos a dalších NFT položek ostatním hráčům na Mythical Marketplace.

Občas tvůrci hry vydají také speciální a limitované edice Blanko NFT. Když získáte tyto druhy Blankos, můžete dále zvýšit jejich hodnotu tím, že je dostanete do GradeUp (o úroveň výš), budete mít nová barevná komba pomocí Gumballs nebo MashUp s dalšími Blankos.

Blankos Block Party Review a Crypto Game Guide

Blankos Block Party návod

Blankos Block Party Review a Crypto Game Guide

Začít hrát Blankos Block Party je poměrně snadné, zvláště teď, když mají verzi Early Access. Můžete to vyzkoušet pomocí zařízení macOS nebo počítače se systémem Windows. Vývojáři hry poskytli následující systémová doporučení pro nejlepší herní zážitek:

Pro PC: Windows 10 64-bit nebo novější

  • Procesor: Intel Core i7-4770AMD FX 8310
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Video: Nvidia GTX 660, AMD Radeon HD 7870, DX11 GPU
  • Rozlišení: 1920×1080, kvalita grafiky – 60 FPS

Pro Mac: macOS Sierra verze 10.12 nebo novější

  • Procesor: 2,3 GHz Intel Core i5 nebo ekvivalent
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Video: Intel Iris Plus Graphics 640 nebo ekvivalentní
  • Rozlišení: 1344×756
  • Úložiště: 4 GB volného místa

Pokud splňujete výše uvedené, můžete si stáhnout spouštěč hry do svého zařízení. Poznámka: I když používáte pouze Core i3 nebo 4 GB RAM, stále můžete hru hrát. Cestou se však může stat že se bude sekat obraz.

Během čekání na dokončení stahování spouštěče si můžete také vytvořit svůj účet na Mythical Games. Tento účet můžete použít k přihlášení v podstatě k jakémukoli jinému zážitku nebo titulu, který Mythical Games vydají, kromě Blankos Block Party.

Po instalaci a otevření si spouštěč hry Blankos stáhne nejnovější aktualizaci hry. Blankos Block Party je zdarma ke hraní, takže v okamžiku, kdy je hra nainstalována, můžete ihned začít s výukovým programem a poté vyzkoušet některé ze zážitků pro nováčky.

Blankos Block Party Review a Crypto Game Guide

Blankos Block Party Recenze

Tvůrci hry vyjádřili svou hlubokou vášeň a sen o vytvoření Blankos a splnili to.

Jejich vizí pro Blankos Block Party je, aby to byl svět, kde můžete být sami sebou. Má pro vás představovat bezpečný prostor, kde můžete popustit uzdu své kreativitě a prozkoumat různé zážitky, které si vaši kolegové vytvořili.

Navrhli hru tak, že nemusíte vědět nic o NFT nebo blockchainu, abyste ji mohli hrát.

Vlastně, když jsem začal hrát, nemusel jsem nic mintovat. Dostal jsem NOOB Blanko na hraní přímo na tutoriálu. Je holý, ale stále je roztomilý a už umí skákat a pohybovat se.

Blankos Block Party Review a Crypto Game Guide

Od chvíle, kdy kliknete na „play“ na spouštěči hry Blankos, budete uvítáni party hudbou. Určitě ucítíte všechny dobré vibrace. Poté můžete začít prozkoumávat The Junction, což vám dává příležitost nasbírat nějaké „Vibes“ a procvičit si běh, skákání a dokonce i pád.

Brzy se setkáte s denními a týdenními výzvami, které vám přinesou odměny. A hádejte co, během několika minut hraní a prozkoumávání jsem již získal Party Pass, nějaké odměny Moola a další volné Blanko na hraní zvané Trickle.

Blankos Block Party Review a Crypto Game Guide

Každopádně na Blankos Block Party je toho hodně, na co se těšit. Moje oblíbené části jsou zatím pohlcující závodní a skákací zážitek. Blanko jsou roztomilé postavičky. Zvuky, které vydávají, kdykoli to vyžaduje úsilí při skákání, ve spojení s živou party hudbou v pozadí dělají celý zážitek fantastickým.

Ať už jste sběratel vinylových hraček, který by rád viděl ekvivalent svého koníčku v digitálním prostoru, kreativec, který chce pořádat dobrodružství nebo pořádat párty pro ostatní hráče, nebo jednoduchý introvertní hráč, který chce jen najít únik z ve skutečném světě, pak budete pravděpodobně považovat Blankos za docela vzrušující.

Blankos Block Party Review a Crypto Game Guide

Farmers World recenze a návod 2023 – P2E farmářská hra

Marketa Tesarkova

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *