Sandbox se připravuje na uživatelem vytvořené prostředí a zážitky

4 min read

Sandbox se připravuje na velký skok vpřed ve své metaverzní vizi, protože začíná otevírat dveře obsahu vytvořenému uživateli! Do konce roku (2023) očekávají, že budou mít veřejný hosting a provozování vlastních zkušeností!

Hra umožní komukoli, kdo vlastní pozemek, aby mohl vytvářet a publikovat vlastní herní nebo sociální zážitky. Nyní tímto nejnovějším oznámením uděláme krok k tomuto cíli.

V tuto chvíli může každý tvůrce zveřejnit své zkušenosti a vytvořit vstupní stránku. Poté mohou odeslat žádost o povolení připojit se ke spuštění předběžného přístupu. Jakmile bude vše odsouhlaseno, budou moci otevřít své zkušenosti veřejnosti a dokonce si vybrat, zda budou účtovat vstupní poplatek, nebo celou věc uzavřít požadavkem vlastnictví konkrétního NFT!

Veřejné zážitky bude možné objevit na hlavní mapě a tvůrci budou také moci sdílet přímé odkazy na své výtvory.

Sandbox se připravuje na uživatelem vytvořené prostředí a zážitky

Zkušenosti s budováním v Sandboxu

Každý, kdo má pozemek, si může vytvořit svůj vlastní zážitek pomocí oficiálního nástroje Game Maker. Game Maker je trochu neohrabaný a má omezené možnosti, ale chytří uživatelé s ním dokázali vytvořit úžasné interaktivní zážitky.

Samotný Game Maker obsahuje řadu výukových programů pro základní i pokročilé funkce. Můžete si také přečíst gitbook plnou informací o budovatelských zážitcích s názvem The Game Maker Academy, vytvořený The Sandbox.

Game Maker je navržen tak, aby jej mohl používat kdokoli. Dodává se také s řadou různých blokových textur a předmětů, které může kdokoli zdarma použít ve svých výtvorech. Pokud máte pozemku v The Sandbox, nyní je možná čas začít hledat, jaké druhy výtvorů byste mohli postavit! Game Maker si můžete stáhnout zde.

Sandbox se připravuje na uživatelem vytvořené prostředí a zážitky

McSandbox

Máme také nějaké nové zkušenosti, včetně McNuggets Land. Přesně tak, McDonald’s přichází do The Sandbox se svou vlastní hrou s nuggetovou tématikou! Hráči mohou vstoupit do McNugget Land, aby se dozvěděli více o slavném rychlém občerstvení (a omáčkách na namáčení) a splnit úkoly, aby měli šanci vyhrát ceny, včetně 100 000 tokenů SAND, Mystery Boxy a dokonce 365 dní McNuggets zdarma! Více o této akci se můžete dozvědět zde.

Sandbox se připravuje na uživatelem vytvořené prostředí a zážitky

Co je to The Sandbox?

The Sandbox je sbírka virtuálních zážitků, z nichž každá byla vytvořena a upravena vlastníkem pozemku. Ekosystém Sandbox pokračuje v růstu mílovými kroky. Dosáhli bodu, kdy mají neustále alespoň jednu hru a probíhající akce. Během této doby The Sandbox navázal více než 700 partnerství, z nichž mnozí si vybudovali vlastní zkušenosti. Jsou mezi nimi jména jako Atari, Snoop Dogg, Warner Music a další!

Chcete-li se o The Sandbox dozvědět více, přečtěte si naši  kompletní recenzi a průvodce Sandbox zde.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář