Axie Origins přidává nový systém odměn Axie Experience Points

4 min read

Axie Infinity přináší do jejich hry nový systém odměn s možností získávat zkušenostní body pro vaše Axies! Hráči mohou získat Axie Experience Points neboli AXP jednoduše hraním Axie Origins. Každá hodnocená bitva v Origins, která využívá výdrž, poskytne každému Axie ve vítězném týmu 150 AXP. A protože Axies mají limit výdrže 30, to znamená, že nanejvýš může každý Axie vydělat 4500 AXP za den.

Tým plánuje přidat další metody pro získání AXP a chce, aby se tento systém rozšířil po celém ekosystému Axie. Systém Axie Experience Points byl spuštěn 18. července 2023.

Axie Origins přidává nový systém odměn Axie Experience Points

Axie vzestup

Jakmile Axie dosáhne 13 310 AXP, bude muset upgradovat (Ascend). To je spravováno prostřednictvím stránky správy Axie na App.axie. Ascension je proces aktualizace metadat na Axie NFT s informacemi o úrovni. Když Axie dosáhne bodu upgradu, musí aktualizovat metadata, aby pokračoval v získávání zkušeností. Ascension je v tuto chvíli zdarma, ale v budoucnu se bude platit prostřednictvím AXS.

Existují 3 různé body postupu – úroveň 9, 19 a 29. Druhý nastává, když Axie získá 110 480 AXP a třetí při 334 170 zkušenostech.

Jaký má tedy smysl vylepšovat Axies? Upgrade částí těla!

Hráči budou moci zvyšovat úrovně jednotlivých částí těla. Každá úroveň umožňuje vylepšit jednu část těla. Upgrade bude také vyžadovat materiály.

AXP systém je navržen tak, aby pomohl hráčům rozvíjet osobní vztah k Axies. Bude to také důležitý impuls pro ekonomiku, protože hráči budou potřebovat tokeny AXS, aby mohli upgradovat, a budou vydáváni Axies, které budou generovat materiály potřebné pro budoucí upgrady dílů.

To také přináší do hry dynamické NFT. Na tom je vidět, jak herní scéna web3 dozrává a vyvíjí se.

Axie zážitkový systém

Odměny

A abychom povzbudili hráče, aby si hned zahrál, prvních deset hráčů, kteří dosáhnou úrovně 30 s Axie, obdrží japonskou Axie. Navíc prvních sto hráčů na úrovni 30 bude obdarováno jedinečným avatarem Origins a dalšími odměnamy.

Chcete-li získat některou z těchto odměn, musí být Axie synchronizován s retězcem Ronin. A nezapomeňte, poplatky za Ascension jsou v tuto chvíli zdarma!

Jako další odměnu pro starší hráče bude mít každý s Axies s nízkým ID nebo s Axies, které byly použity v bitvách od podzimu 2018 do zimy 2019, jednorázový bonus ke zkušenostním bodům. Jakmile bude aktivována funkce upgradu částí těl, obdrží také některé materiály k upgradu.

Axie Origins přidává nový systém odměn Axie Experience Points

Co je Axie Origins?

Axie Origins je bitevní a chovná hra. Původně byla hra spuštěna v síti Ethereum a v roce 2021 se přesunula na sidechain Ronin. Poté spustila systém stakingu pro svůj token AXS. Ve hře hráči používají tým tří Axie NFT k boji s protivníky v režimu Adventure (PvE) a Arena (PvP).

Hráči používají tokeny SLP k chovu nových Axies. Parent Axies může zplodit potomky pouze omezený počet případů. Hráči také mohou připojit runy a kouzla nalezená v režimu PvE a poskytnout tak Axies posílení. Axie Infinity rebootovali svou hlavní hru koncem roku 2022 uvedením Axie Origins. Přidali také Raylights, novou minihru pro vlastníky virtuálních pozemků.

Pokud potřebujete pomoc s hraním Axie Origins, podívejte se na našeho průvodce hrou a recenzi .

Marketa Tesarkova

Napsat komentář