První karta se dvěma prvky ve Splinterlands

3 min read

Do Splinterlands brzy dorazí nová promo karta. Tato karta, Zyriel, je první směnitelnou kartou, která má schopnost Trénink zbraní, a vůbec první kartou Splinterlands, která má dva prvky! A jako stvoření Světla i Temnoty Zyriel jistě zažije nejednu bitvu!

Do Splinterlands se blíží další výprodej promo karet. Karta na prodej je tentokrát známá jako Zyriel. Zyriel je legendární karta, která má dvě spřízněnosti – život a smrt. To znamená, že vyvolávači z kteréhokoli Splinteru ji mohou použít v bitvě! Zyriel je první dvouprvkovou kartou, kterou Splinterlands vydal, i když nebuďte překvapeni, když v budoucích akcích přibudou další a možná i další sada karet!

Po uvedení do prodeje bude k dispozici 15 000 kopií této karty. Každá karta bude stát 80 000 tokenů DEC (~80 USD). Tato cena může být snížena až o 50% pomocí voucherů. Pro tento prodej lze použít pouze tokeny DEC. Každý nákup je omezen na maximálně 25 karet.

Prodej začíná 2. května 2023 v 16:00 a potrvá 30 dní nebo do vyprodání karet.

Statistiky pro Zyriel

Zyriel, nová promo karta od Splinterlands

Zyriel je docela dobrá karta. Nejen, že je použitelná napříč různými prvky, ale také přichází s výcvikem zbraní (přiděluje hodnoty útoku sousedním neútočícím tvorům) a Leech Life na úrovni jedna. Její schopnosti se při zvyšování úrovně rozšiřují o Divine Shield a Rust. Je trochu pomalejší, ale to se perfektně hodí pro zápasy, které zahrnují sadu pravidel Reverse Speed!

Ale i při snížené ceně 40 USD za kus je to stále poměrně drahá karta. S nedávným poklesem aktivních účtů hrajících Splinterlands bude zajímavé sledovat, jak rychle se Zyriel vyprodá. Nebo zda se vůbec vyprodá (i když věřím, že ano).

Co je Splinterlands?

Splinterlands  je sběratelská karetní Play-to-Earn hra založená na prohlížeči běžící na blockchainu Hive. Splinterlands obsahuje dva tokeny. Dark Energy Crystals (DEC), primární herní měna, a Splintershards (SPS), token řízení.

Splinterlands je kříženec mezi hrou s budováním balíčků a automatickou bitvou. Hráči pomocí svých karet sestavují bojovou sestavu na základě pravidel zápasu. Poté, jakmile obě strany předloží své týmy, karty běží v režimu automatické bitvy, dokud nezůstane pouze jeden tým. Hráči získávají odměny za vyhrané zápasy a mohou také získat další odměny prostřednictvím denních úkolů, sezónních odměn a opakujících se dvoutýdenních soutěží.

Chcete-li se dozvědět více o Splinterlands, přečtěte si našeho průvodce hrou.

Nejlepší blockchainové hry: Přehled 2023

Roman

Napsat komentář