Prodej pozemků Sandbox Mega City 3

4 min read

Sandbox nám přináší další prodej pozemků! Tato událost, nazvaná Mega City 3 Land Sale, nabízí více než 250 pozemků a pro ty, kteří si zakoupí prémiové pozemky, je k dispozici balíček speciálních aktiv NFT.

V určitém okamžiku dojdou nové pozemky k prodeji, ale ještě tam nejsme, protože Sandbox nám přináší další prodej pozemků!

Tento prodej se řídí stejným systémem slosování jako několik posledních prodejů pozemků Sandbox. Hráči musí držet alespoň 1 011 tokenů SAND a zaregistrovat se na webu Sandbox. Těm, kteří vyhrají v tombole, bude náhodně přidělen jeden z dostupných pozemků. Tento prodej nabízí 222 běžných pozemků a 12 prémiových pozemků v tombole. V aukcích na Opensea bude k dispozici také 6 pozemků a 12 pozemků .

Informace o pozemní tombole Mega City 3

Tombola Mega City 3

Přihlašování do tomboly začalo 26. dubna a potrvá do 10. května, 3:00 UTC. Uživatelé musí mít za sebou proces KYC, aby se mohli tomboly Sandbox zúčastnit, a také musí mít v peněžence dostatek tokenů SAND pro typ pozemku, ke kterému se zaregistrují – 1 011 tokenů pro běžný pozemek a 4 683 tokenů pro prémiový pozemek. Je zde také možnost přihlásit se do obou slosování.

Pro srovnání, běžné pozemky v současné době stojí ~ 900 USD a prémiové pozemky na sekundárních trzích ~ 1 250 USD. Při současných hodnotách tokenů SAND se 1 011 tokenů rovná přibližně 600 USD, zatímco 4 683 tokenů by bylo 2 750 USD! Takže je docela levné koupit běžné pozemky během těchto slosování. Rozdíl v hodnotě prémiových pozemků pochází z balíčku NFT, který je součástí prodeje prémiové tomboly (ale NENÍ zahrnut v sekundárních nákupech). Mezi NFT z těchto balíčků pro tento prodej patří CyberSword, závodní helma, plášť na rameno, několik postav a další.

Výsledky slosování budou vyhlášeny 11. května v 11:00 UTC. Všechny pozemky, které nebudou během tohoto okna zakoupeny, budou dány do aukce na Opensea.

podrobnosti o prodeji pozemku

Sandbox Land

Pozemky poskytují svým majitelům řadu výhod. Majitelé pozemků se mohou připojit k omezenému stakingovému poolu SAND, získat přístup ke speciálním událostem a včasný přístup k novým funkcím a někdy v roce 2023 obdrží výsadky drahokamů a katalyzátorů. Drahokamy a katalyzátory budou použity k vylepšení předmětů.

Ale skutečným důvodem, proč vlastnit pozemek v The Sandbox, je vybudovat si vlastní hru nebo sociální zážitek. To zahrnuje umělecké galerie, hudební kluby, hangouty a cokoli jiného, ​​co si lze představit a postavit. Vlastníci pozemků budou nakonec moci své zkušenosti dokonce zpeněžit. Sandbox nabízí VoxEdit, nástroj pro vytváření a animaci herních prostředků, a Game Maker, softwarovou aplikaci pro vytváření, navrhování a publikování vlastního prostředí Sandbox. Oba jsou zdarma k použití a dostávají pravidelné aktualizace s novými funkcemi.

Chcete-li se dozvědět více, můžete je navštívit na jejich  webovou stránku.

Krypto burzy s nejnižšími poplatky 2023

 

Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *