Připojte se v březnu k betaverzi Cradles

4 min read

Cradles, MMORPG s odlišným pohledem na ekonomický model jejich hry, oznámili své plány uspořádat v březnu dvoutýdenní otevřenou beta verzi. Od 15. března mohou hráči prozkoumat svět a bojovat s některými dinosaury!

Otevřená betaverze Cradles přijde již v březnu

Možnost požádat o beta spoty pro Cradles se otevírá 1. března a potrvá do 10. března. Hledejte příležitost získat slot na jejich Discord serveru. Nemáme podrobnosti o tom, kolik slotů bude otevřeno. Ale vzhledem k tomu, že se tomu říká otevřená beta, doufejme, že zapojit se nebude příliš obtížné!

MMO slibuje craftování řízené hráčem a jedinečný systém stakingu NFT. Cradles bude služba založená na předplatném, takže tato beta může být jednou z mála vašich šancí vyzkoušet si hru zdarma!

Samotná beta bude otevřena pouze dva týdny, do 30. března. Cradles uzavřeli svůj předchozí pre-alpha test masivním battle-royal, PvP událostí, která odměňovala nejlepší hráče. Tým uvedl, že plánují nějakou neméně významnou událost na konci otevřené beta verze.

Kolébky mluví body

Cradles přináší funkci z web2 hraní, kterou jsme v žánru MMO web3 her ještě neviděli, měsíční předplatné! A se startovací cenou 99 USD měsíčně se musím ptát, jestli tuto konkrétní funkci nebylo lepší nechat na později nebi úplně vynechat! Bohužel, nastavením měsíčního předplatného a za tak vysokou cenu Cradles jasně dává najevo, že půjde pouze o honbu za výdělkem.

Co je to Cradles?

Hra se odehrává ve světě obývaném společně lidmi a dinosaury a vyznačuje se živoucím světem, který se časem rozrůstá a vyvíjí.

Cradles zahrnuje hlavní městský uzel, který funguje jako tržiště a společenská scéna. Mimo město jsou dobrodružné oblasti. Hráči zde prozkoumávají, bojují s prehistorickými zvířaty a sbírají materiály pro výrobu. Dobrodružné oblasti budou představovat různé ztracené éry času v historii Země. A samozřejmě nebezpečnější oblasti poskytují lukrativnější odměny!

V Cradles hráči získávají vybavení, krystaly a Civilization Flames (Plameny civilizace). Hráči používají Civilization Flames k rozsvícení majákových věží, které dodávají hráčově oblíbené civilizaci impuls.

Krystaly jsou hlavní herní měnou. Používají se k vylepšování zbraní, posilování vybavení a provádění oprav. Krystaly budou existovat jako jejich vlastní blockchainový token. Hráči získávají krystaly v denních úkolech a v krystalových dolech.

Zajímavé je, že Cradles se rozhodl neprodávat žádné NFT! Místo toho se zaměří na poskytování hodnoty svému tokenu (DRPC nebo DRepublic Coin) a nechají hráče rozhodnout, které NFT se vyplatí obchodovat. Hráči budou mít přístup k řemeslné funkci, která jim umožní používat materiály získané z dobrodružných oblastí k výrobě vybavení.

Cradles bude mít také jakýsi NFT staking/pronajímací systém a možnosti pasivního příjmu.

Stejně jako mnoho jiných web3 her má Cradles velké plány. Patří mezi ně systém hledání, správa hráči, zkušenosti vytvořené hráči, vlastnictví půdy, útoky na hlavní města a další!

Chcete-li se o Cradles dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku.

Takto ovládnete trh jako krypto obchodník

Roman

Napsat komentář