Předpověď ceny Cardano: Masivní příliv kapitálu – ADA vzkvétá

3 min read

Cena Cardana byla týdny pod tlakem, ale blockchainoví analytici nyní zjišťují, že bohatí investoři, takzvané velryby, kupují ADA ve velkém – metrika dokonce dosáhla nového 16měsíčního maxima!

Cardano: Má smysl investovat ?

To je velká otázka, kterou si mnoho investorů klade vzhledem k silné konkurenci v sektoru kryptoměn. Zejména proto, že cena Cardana (ADA) už nějakou dobu enormně bojuje.

Ale to by se mohlo brzy obrátit v závislosti na tom, jak interpretujete nejnovější Cardano analýzu od Santiment.  Podle analýzy počet peněženek ADA se 100 000 nebo více coiny právě explodoval na nové roční maximum: Více než 25 000 peněženek nyní obsahuje 100 000 ADA a více. To odpovídá minimálnímu vkladu více než 27 000 USD. To znamená, že bohatí investoři investují stále více do ADA – pravděpodobně v očekávání růstu cen?

“ ? Nyní existuje 25 294 peněženek s 100 000+ $ ADA, což je nejvíce za 16 měsíců.“

Nadšenec ADA „CardanoCore“ dodává: Velryby a žraloci něco vědí – prohlášení, které Santiment retweetoval, a tak dodatečně podpořil.

„Ti ? a ? něco vědí ?.”

To, co vědí velryby a žraloci, se teprve uvidí. V současné době neexistují žádné důležité zprávy ekosystému Cardano, kromě masivního nárůstu v posledních 24 hodinách. Zakladatel Charles Hoskinson je velmi býčí. Jeho slovy: ADA tu zůstane.

Nicméně, mnoho kritiků ADA to vidí jinak. Kdo tedy bude mít pravdu?

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář