Predikce ceny Ethereum: Analytik předpovídá 50% nárůst ETH – měli byste začít nakupovat?

3 min read

Špičkový kryptoanalytik předpovídá nárůst ETH o více než 50 %, zdůrazňuje: Ethereum teď každý podceňuje. Navíc se brzy chystá upgrade Dencun. Měli byste si nyní koupit Ethereum?

Predikce ceny Ethereum

Na kryptotrzích se něco děje: globální kryptotržní kapitalizace se za posledních 24 hodin po skoku ceny Bitcoinu (BTC) zvýšila o +2,93 %, čímž se dostala na 1,76 bilionu dolarů.

Nejenže roste kryptoměna číslo 1, na vzestupu jsou také altcoiny. Ethereum (ETH) dokázalo na týdenní bázi získat 8% a aktuálně se obchoduje za 2 511 USD. Analytici očekávají podstatně více: Druhá nejhodnotnější kryptoměna se brzy dočká kritického upgradu „Dencun“, který by měl do sítě vrátit život.

ethereum

Stejně jako předtím „The Merge“ je upgrade Dencun považován za důležitý upgrade platformy. Mimo jiné má zlepšit efektivitu, bezpečnost a škálovatelnost sítě. Ale nejdůležitější aspekt: ​​Dencun slibuje výrazně nižší transakční poplatky na řešeních vrstvy 2 – nepříjemný problém s předraženým používáním Etherea by konečně mohl být minulostí. Ethereum se má stát udržitelnějším kryptoekosystémem, který je vhodný pro širokou škálu aplikací a investorů. 

Špičkový kryptoanalytik Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) například píše svým více než 692 000 sledujícím na Twitteru (nyní X):

„Lidé podceňují důležitost upgradu Dencun pro Ethereum. Pokud to bude plně aplikován na ekosystém, existuje velká šance, že se Ethereum stane bezpečnou vrstvou, kterou ekosystém hledá.

Je to „poslední krok ke spuštění mainnetu v březnu, který sníží transakční náklady na Ethereum o 90 %. Takto Ethereum nachází „další sílu“, píše Holanďan. Jeho předpověď: „+50 % již brzy! Ethereum se probouzí, říká Poppe, a je připraveno přejít na 3 500 USD.“

Predikce ceny Ethereum: Analytik předpovídá 50% nárůst ETH – měli byste začít nakupovat?
Zdroj: X

Z týdenního minima 2 286 USD na 3 500 USD to odpovídá nárůstu o +53,11 %. Odvážná předpověď, ale Poppe dodává:

„Trhy podceňují podstatu ETH.“

Poppe má větší alokaci do ekosystému Ethereum, protože očekává, že Ethereum „bude v nadcházejících měsících hybatelem trhu“. Ale zároveň to znamená, že profesionální obchodník znovu prodá, když cena ETH stoupne  a možná udělá to samé jako mnoho jiných obchodníků. 

Roman

Napsat komentář