Play-to-Earn hry, které v dubnu sledovat

5 min read

Březen je za námi a herní scéna na webu 3 se stále zahřívá s plánovanými vydáními, událostmi generování tokenů, velkými změnami her a dalšími! V tomto článku si shrneme Play-to-Earn hry, které v dubnu sledovat v měsíci dubnu 2024!

Play-to-Earn hry, které v dubnu sledovat

Play-to-Earn hry, které v dubnu sledovat

Tokeny, tokeny, tokeny! Je to určitě sezóna nových herních tokenů. Zdá se, že mnoho herních vývojářů se zdrželo a čekalo na zlepšení na trhu, než uvolní své tokeny. Ale teď přišel čas! V tomto roce jsme již měli řadu uvedení tokenů, včetně MAVIA, ale brzy se objeví spousta dalších od MOCA přes MOJO po NYAN a další!

Ale není to všechno o tokenech, stále probíhají play-to-airdrop kampaně a další podobné vzrušení! Zde je několik významných událostí tohoto měsíce, na které budeme dávat pozor!

Splinterlands

Splinterlands nedávno provedli zásadní změnu ve způsobu, jakým funguje jejich ligový systém, a nyní na to navazují také přepracováním způsobu generování cen, který funguje od 2. dubna! Kdysi jeden z nejlepších projektů v herním prostoru web3, Splinterlands ztratil značnou část svého podílu na trhu za poslední rok. Tyto změny jsou součástí jejich pokračujícího úsilí o zlepšení zážitku pro nové hráče a zároveň o to, aby byla hra přitažlivější pro jejich stávající hráče.

Zaznamenají tyto změny nárůst počtu hráčů pro Splinterlands? Brzy uvidíme!

Play-to-Earn hry, které v dubnu sledovat

Značky Mocaverse / Animoca

Animoca Brands otevřela rezervace pro svůj nadcházející prodej tokenů. Všechny podrobnosti o této akci si můžete přečíst v oficiálním oznámení. MOCA, hlavní token pro značky Animoca a potažmo pro Mocaverse. A právě Mocaverse se stále rychle rozrůstá a nyní nabízí půl tuctu misí, aby mohl kdokoli s Moca ID získat Realm Points, které lze použít na různé dárky. Mezi aktuální mise patří partnerství s Nine Chronicles, Crypto.com a Kucoin, abychom jmenovali alespoň některé.

Přestože jejich kolekce NFT před rokem nebyla úplně vyprodaná, překvapilo by mě, kdybychom viděli stejné výsledky s jejich tokenem MOCA. Vzhledem k rozsahu dosahu Animocy v oblasti her na webu 3 se zdá, že vše, co vydá, bude mít úspěch!

Play-to-Earn hry, které v dubnu sledovat

Voxie Tactics

Před nedávnem Voxie Tactics oznámili plány přesunout svou hru na Unity.

Oživení je naplánováno na 29. dubna, opětovné spuštění bude také zahrnovat nové webové stránky, stream na slavnostní spuštění a aktualizace jejich sociální značky. V průběhu dubna bude tým Voxie Tactics zveřejňovat další informace o nadcházejících změnách, uspořádají krátký přímý přenos a rozšíří svou přítomnost na sociálních sítích pomocí marketingových oznámení, upoutávek a podobných věcí. Týmy Voxie Tactics jsou z nového vydání nadšené. To nejen zlepší grafiku a kvalitu zvuku, ale usnadní jim to vývoj vpřed.

Na pozadí tohoto oznámení již Voxie Tactics vytvořila nové rekordy, pokud jde o denní aktivní uživatele. S aktualizovaným klientem a změnami v jejich herní ekonomice Voxie Tactics doufá, že přivede více hráčů a rozšíří jejich tahovou, fantasy a strategickou hru na dlouhotrvající součást herní scény web3!

Play-to-Earn hry, které v dubnu sledovat

Illuvium

Illuvium plánuje dosáhnout milníku otevřené beta verze letos, potenciálně někdy letos v létě. Do té doby však bude v květnu spuštěna soukromá beta, přičemž registrace budou otevřeny v posledních dvou týdnech dubna. Tato nadcházející beta bude obsahovat celou herní smyčku.

A zatímco předchozí vydání Illuvium Overworld vypadala pěkně a byla velmi hratelná, hráčská základna nebyla hratelností příliš nadšená. Tato nová beta verze nejen aktualizuje hru Overworld, ale také spojuje všechny tři aplikace Illuvium dohromady a zahrnuje integraci Immutable Passport, minting aktiv, obchodování na Illuvidex a další!

Účastníci tohoto beta testu (ve všech třech hrách) budou mít nárok na airdropy tokenů ILV. Takže se připravte na registraci od 15. dubna!

Play-to-Earn hry, které v dubnu sledovat

Marketa Tesarkova

Napsat komentář