Paris Hilton uvede svoje NFT na Tronu

3 min read

Včera Paris Hilton zveřejnila příspěvek na Twitteru s vysvětlením, že připravuje svou vlastní sérii NFT, nezaměnitelných tokenů.

Chystám se jít ve velkém do NFT (po mém prvním v loňském roce) a nemůžu se dočkat, takže doufám, že budete připraveni #tron.

Takto slavná dědička okomentovala tweet generálního ředitele Tron Foundation Justina Suna, což naznačuje, že její NFT by proto mohly být založeny na blockchainu Tron. Sun ve svém příspěvku vysvětloval, že se zúčastnil významné aukce NFT a za získání Beepleho díla nabídl více než 60 milionů dolarů, ale 20 sekud před koncem ho jiný kupec přeplatil.

Paris Hilton využije hype okolo NFT

Ačkoli vznikly v roce 2017 s CryptoKitties, NFT se nyní stávají trendem okamžiku, kdy se nejrůznější VIP a umělci z celého světa snaží zapojit do hypu okolo nezaměnitelných tokenů, přičemž Paris Hilton je nejnovější.

NFT jsou sběratelské digitální tokeny založené na blockchainu, který jim dává určitý druh certifikace a také limit z hlediska vzácnosti. Blockchain pak zaručuje, že NFT je vydáván v určitém množství k určitému datu.

NFT může být cokoli: GIF, fotografie, digitálně nakreslené dílo, fotografie sochy, karta hry atd. Trh je proto otevřený všem, protože některé platformy, jako je OpenSea, umožňují komukoli nabídnout svou práci k prodeji a za každý prodej platí poplatek.

Jak těžit TRON: Kompletní návod, predikce

Rekordní prodeje NFT

Jelikož je období, kdy jsou nezaměnitelné tokeny v módě, prodávají známí umělci jako výše zmíněný Beeple nebo Hackatao svá díla NFT za rekordní částky až miliony dolarů.

Například před několika dny Beeple prodal své dílo na aukci Christie’s gallery v Londýně za působivých 69 milionů dolarů.

Roman

Napsat komentář