5 oldschoolových altcoinů, které sledovat v roce 2021

6 min read

Kryptotrh má stále potenciál vyšplhat se výše, podívejte se na coiny, které mohou být vašimi ziskovými partnery pro příští týdny a měsíce.

Při hledání slibných investičních příležitostí by bylo naprosté šílenství ignorovat kryptoměny. Za jediný rok – 2020 se tržní kapitalizace zvýšila ze 200 milionů na 1 bilion dolarů. Zatímco každý ví o Bitcoinu a Ethereu, většina mincí zůstává ve stínu. Existují však některé kryptoměny s velkým potenciálem, které si zaslouží vaši pozornost. Pojďme prozkoumat 5 altcoinů se skrytými možnostmi pro exponenciální růst!

Pár slov o králech

Zatímco Bitcoin zní pro většinu lidí slibně, altcoiny se mohou zdát nejasné. Není to žádným překvapením. Za posledních 11 měsíců vzrostl z 4 800 dolarů na 60 000 dolarů a stále má potenciál se posunout výše. BTC musí být základem v jakémkoli krypto portfoliu.

Ethereum se uchází o titul krále, no spíše královny. Jeho cena v průběhu roku 2020 stoupla 14krát. Prostor pro exponenciální růst stále existuje. Se svou cenou 1 800 dolarů a tržním kapitalizací 205 milionů dolarů by mělo být ETH druhou volbou ve vašem portfoliu. Jak ale zaplnit zbývající prostor?

Covid-19 dotlačil společnost k bezhotovostním platbám, nastává éra zvaná “bezhotovostní společnost”?

5 altcoinů s potenciálem

Dosažení 10–15ti násobného zisku za pouhý 1 rok zní pro tradiční investory šíleně. Ale je to realita krypto nadšenců. Patří sem mince jako Yearn Finance (YFI), které přidali hodnotu x30, x40 nebo ještě více, během několika měsíců. Ale mnoho z nich je příliš mladých na to, aby se jim dalo věřit. Místo toho jsme vybrali 5 altcoinů s velkým vnitřním potenciálem, které musí v nedaleké budoucnosti jistě vzkvétat!

Qtum (QTUM)

Qtum je platforma pro inteligentní kontrakty a protokol přenosu hodnoty Proof-of-Stake (PoS). Mince QTUM drží 96. pozici mezi nejlepšími hráči CMC. Nyní stojí 6,02 dolaru s tržní kapitalizací 595 156 000 doalrů. Mince byla vytvořena v polovině roku 2017 a na vrcholu stála 80 dolarů.

Proč QTUM potenciálně poroste:

 • Mince se umístila na 3. místě v hodnocení CryptoMiso mezi všemi kryptoměnami, pokud jde o aktivitu na Githubu.
 • V únoru se airdrop výsadek QIAD.
 • Mince je akumulována po dlouhou dobu.
 • Projekt přežil krypto zimu, aktivně se rozvíjí a může potenciálně aktualizovat své ATH na více než 105–135 dolarů.

Decentraland (MANA)

Tento projekt se definuje jako platforma virtuální reality poháněná blockchainem Ethereum, která umožňuje uživatelům vytvářet, prožívat a monetizovat obsah a aplikace. V únoru 2020 konečně spustili svůj virtuální svět. Decentraland má dvě nativní mince – LAND a MANA. Budeme mluvit o tom druhém.

MANA je na 89. místě v žebříčku CoinMarketCap s cenou 1,02 dolaru za minci a 1 612 535 646 dolarů tržní kapitalizací. Mince byly vytvořeny v září 2017. MANA je token ERC-20, který musí být spálen, aby se získaly nezaměnitelné tokeny ERC-721 LAND. Mohou být také použity k úhradě řady avatarů, nositelných doplňků, jmen a dalších věcí na tržišti Decentraland.

Důvody pro potenciální růst MANA:

 • Mince z herního sektoru, který má velké vyhlídky do budoucna.
 • Pracovní verze hry podobná Minecraftu již byla spuštěna.
 • Projekt se aktivně rozvíjí, jeho komunita se aktivně rozrůstá.
 • Společnost Grayscale Investments zahájila správu Decentraland (MANA).
 • Cena se dlouho pohybovala pod zónou odporu 0,19-0,21 dolaru a již začala stoupat.

QDAO

Platforma Q DAO umožňuje uživatelům generovat různé stablecoiny. Zpočátku byl token QDAO vyvinut pro účely správy a pro interakce kolaterálních mechanismů. I přes nízkou pozici (1479 místo na CoinMarketCap) má token velký potenciál. Aktuální cena je 7,21 dolarů, zatímco ATH bylo 63 dolarů.

Před více než rokem se z projektu Q DAO vyvinula platforma QDAO DeFi – krypto úschova s ​​různými službami: krypto depozity, půjčky atd. Vývojáři udělali z QDAO nativní token platformy a přidali bonusové funkce: nižší poplatky, vyšší sazby a mnohem víc. Společnost Platinum Software Development (hlavní vývojář QDAO) navíc nedávno oznámila QDAO Airdrop.

Proč by QDAO mělo vzkvétat:

 • QDAO se aktivně vyvíjí – společnost oznámila partnerství s BitGo a nová zalistování mince.
 • Důležitá vylepšení budou brzy implementována. Vlastnictví tokenu QDAO navíc zajistí vyšší APY na vkladových produktech.
 • Mince je akumulována po dlouhou dobu.
 • QDAO byla přidána do depozitních produktů QDAO DeFi spolu s mincemi ADA a BNX.

Civic (CVC)

Civic je řešení správy identit založené na blockchainu, které poskytuje jednotlivcům a podnikům nástroje, které potřebují ke kontrole a ochraně osobních údajů. Mince CVC je na CMC na 139. místě. V době psaní tohoto článku cena vzrostla na 0,4343 USD s tržním kapitalizací ve výši 291 020 366 USD. CVC dokázalo přežít 2017-18, jeho cena dosáhla na svých maximech 1,60 dolaru.

Proč má Civic šanci uspět:

 • Cena byla v denní akumulační zóně po dobu 715 dní, v rozmezí 0,0167-0,0560 USD a již začala růst.
 • Prošla v únoru hard forkem.
 • Vývojáři ohlásili zásadní změny.
 • CVC je daleko od svého ATH.

iExec (RLC)

iExec je předním poskytovatelem decentralizovaného výpočtu založeného na blockchainu. Projekt má 1 nativní coin – RLC. V žebříčku CMC je na 172. místě. Cena RLC vzrostla na 2,36 USD a kapitalizace na 188 316 566 USD. Mince přežila krypto zimu a dokonce si dokázala uchovat určitou hodnotu.

Co dává RLC dobré vyhlídky:

 • Celkové vylepšení protokolu, které bylo provedeno v únoru.
 • Společnost nedávno uzavřela partnerství se společnostmi Intel a Nvidia.
 • Po dobu 750 dnů bylo aktivum v akumulační zóně 15-80 centů a úspěšně ho opustilo – očekáváme pokračující růst.

Kryptotrh má stále potenciál vyšplhat se výše a tyto mince mohou být vašimi ziskovými partnery pro příští týdny a měsíce. Dávejte na ně pozor, (také jsme investovali) a uvidíme, zda vyděláme slušné peníze!

Roman

Napsat komentář