P2E hra Honeyland, ve které se staráte o vlastní včelstvo, spustila kampaň Play-to-Airdrop

4 min read

Mobilní hraní a Play-to-Aidrop, jaká lepší kombinace by mohla být!? Honeyland má pro vás obě tyto věci. Pokud začnete hrát hned teď, můžete získat nmultiplikátory bodů, které vám pomohou vyšplhat se po žebříčku pro aidropy, které přijdou v květnu!

P2E hra Honeyland, ve které se staráte o vlastní včelstvo, spustila kampaň Play-to-Airdrop

Honeyland, nová mobilní hra s podporou webu 3, právě zahájila první fázi nové kampaně play to airdrop pro jejich token Honey (HXD). Pro tento airdrop musí hráči spravovat a pěstovat svou vlastní kolonii včel. Do 9. května se nacházíme v „období multiplikace“. Během této doby mohou hráči získávat bonusové body a multiplikátory hraním a doporučováním přátel. Od 10. do 31. května začíná skutečná soutěž, ve které se každý snaží zajistit si své místo v žebříčku.

Honeyland je velmi neformální přátelská hra. Všechny mise jsou založeny na čase, takže můžete své včely posílat na delší mise, když spíte nebo nemůžete kontrolovat svůj pokrok v Úlu. Ale Honeyland také obsahuje spoustu strategické hloubky pro ty, kteří jsou ochotni zapojit se trochu více a pečlivě upgradovat a množit své včely, aby získali ty nejlepší možné dělnice.

P2E hra Honeyland, ve které se staráte o vlastní včelstvo, spustila kampaň Play-to-Airdrop

Play-to-Airdrop

Abyste se dostali do žebříčku, budete muset ve hře dosáhnout úrovně 7 a stát se „Certifikovaným včelařem“. Získání certifikace vyžaduje sken obličeje, což je krok, který tým Honeyland používá, aby se ujistil, že za každým účtem je jedinečný člověk ze skutečného života. Hráči budou také muset doporučit alespoň jednoho dalšího hráče, aby měli nárok na odměny.

Získáváte bonusové body za každou úroveň (až do úrovně 15), které dosáhnete ve hře. Bonusové body můžete také získat nákupem tokenů HXD, stakingem tokenů HXD a dalšími bonusovými aktivitami, které ještě nebyly odhaleny. Multiplikátory lze získat doporučením jiných hráčů, kteří dosáhnou úrovně alespoň 7. Tento multiplikátor může dosáhnout až 3,5násobku. Hráči mohou také získat multiplikátor bodů splněním úkolu Zealy. Úplné podrobnosti o airdropu si můžete přečíst na https://hxdairdrop.honey.land/. A co nejlepší, Honeyland lze hrát zcela zdarma.

P2E hra Honeyland, ve které se staráte o vlastní včelstvo, spustila kampaň Play-to-Airdrop
Několik pozemků pro staking v Honeyland

Co je Honeyland?

Honeyland je mobilní web3 hra, ve které hráči spravují kolonii včel. Hráči spravují svůj úl a posílají své včely dělnice, aby shromážďovali zdroje a sklidily med v podobě tokenů HXD.

Honeyland nabízí všechny druhy možností, včetně chovu, vylepšení včel a mnoha dalších. Nabízejí také PvP ve formě úlových nájezdů a dokonce i přizpůsobení úlu pro dekoratéry interiérů! Každá včela má individuální statistiky, upgradovací sloty a pouze omezený počet misí, takže výběr správných včel pro správnou práci může znamenat rozdíl mezi běžným úlem a úlem běžícím s maximální efektivitou!

Hráči se také mohou rozhodnout pro nákup NFT Bees, které mají nejen lepší statistiky, ale také nemají limit mise (tj. mohou být používány navždy). Land NFT jsou také k dispozici, nabízejí bonusy majitelům a dostávají provizi, když tam ostatní hráči sklízejí.

V rámci Honeyland naleznete řadu zábavných miniher pro více odměn a bonusů pro svůj Úl! Honeyland je zdarma. Noví hráči obdrží startovací úl a startovní sadu včel. Kromě toho mohou hráči dokončit questy Welcome Pass, aby získali řadu dalších předmětů a zároveň se naučili, jak hru hrát.

Honey (HXD) je primární herní měnou používanou pro chov a další herní aktivity. Hráči si mohou zakoupit tokeny HXD na několika DEX a CEX nebo je získat ve hře.

P2E hra Honeyland, ve které se staráte o vlastní včelstvo, spustila kampaň Play-to-Airdrop

Honeyland také nedávno představil novou funkci, vlastní .hxd subdomény, které si hráči mohou nastavit jako své uživatelské jméno ve hře! Chcete-li se o této hře dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku

Roman

Napsat komentář