Zapojte se do Illuvium Beta 4 a zúčastněte se nadcházejícího airdropu v hodnotě 25 milionů dolarů

4 min read

Play to airdrop byl tento rok žhavým módním slovem, ale Illuvium je připraveno překonat všechny ostatní s tokenovým airdropem v hodnotě přes 23 milionů dolarů! Tato výhra se netýká pouze hráčů v jejich nadcházející beta verze, ale také těch, kteří se podíleli na ekosystému Illuvium.

Illuvium Beta 4 a nadcházející airdrop v hodnotě 25 milionů dolarů

Play to airdrop se rozjíždí ve velkém s Illuvium beta 4. Ale ještě předtím nějaké přidělování tokenů již proběhlo! Tým Illuvium pořídil screenshot 14. dubna, aby odměnil ty, kteří byli aktivní v ekosystému Illuvium. To zahrnuje ty, kteří stakují tokeny ILV v ILV poolu a Sushi poolu, kupující Illuválů, držitele pozemků Illuvium Zero a obchodníky na IlluviDex. Celkový prizepool pro tuto skupinu je 50 000 ILV!

Dále Illuvium uspořádá kampaň play to airdrop, až bude spuštěna Beta 4. To zahrnuje 20 000 tokenů pro testovací síť beta verze a dalších 180 000 tokenů pro betu mainnetu, která bude rovněž otevřena všem. Illuvium vyhradilo celkem 250 000 ILV tokenů pro tyto airdropy. Což, pokud jsou mé výpočty správné, odpovídá tokenům v hodnotě 25 milionu dolarů! Přesné datum aidropu zatím nebylo odhaleno.

ILV funguje jako token řízení pro ekosystém Illuvium a umožňuje stakerům získat část výnosů z IlluviDex.

Zapojte se do Illuvium Beta 4 a zúčastněte se nadcházejícího airdropu v hodnotě 25 milionů dolarů

Více o Illuvium Beta 4

Beta 4 je předzvěstí velkého kroku pro Illuvium, protože očekáváme, že uvidíme první spojení mezi třemi současnými hrami. Jak přesně to bude fungovat, se zatím neví. Ale víme, že Illuvium chce, aby hráči tyto a další funkce důkladně otestovali během všech fází beta. Nebuďte tedy překvapeni, pokud bude část aidropu vyhrazena pro ty, kteří hledají chyby a poskytují podrobnou zpětnou vazbu.

Ale mělo by tam být také spousta tokenů pro casual hráče. Chcete-li zúčastnit první fáze aidropu, budete se muset zaregistrovat do Private Beta 4. Registrace jsou otevřené do 30. dubna, přičemž spuštění testnetu je plánováno pro 10 000 hráčů.

Otevřená beta bude spuštěna v určitém okamžiku po soukromé beta verzi.

Zapojte se do Illuvium Beta 4 a zúčastněte se nadcházejícího airdropu v hodnotě 25 milionů dolarů

Co je Illuvium?

Illuvium  je RPG adventura s otevřeným světem vytvořená na blockchainu Ethereum a využívající vrstvu Immutable X. Hráči putují rozlehlou a rozmanitou krajinou, aby lovili a chytali stvoření neboli Illuviály. Spolu se svými zkrocenými Illuviály mají hráči za úkol odhalit, co způsobilo katastrofu, která otřásla světem.

Základní hra Illuvium je adventura s otevřeným světem, která je zčásti automatickým battlerem a zčásti sběratelem tvorů. Patří sem také Illuvium Zero, pozemní stavitelská hra, a Iluvium Beyond, hra na sbírání a úpravy PFP. Všechny různé projekty Illuvium se po spuštění beta verze propojí

Illuvium Overworld, otevřený svět, RPG, obsahuje více než 100 Illuvialů k chycení, z nichž každý má jiné vlastnosti a schopnosti. Chyťte je, upgradujte je a spojte dva Iluviály, abyste vytvořili nového. Hráči mohou ukládat své Illuvialy na Shards, něco jako sběratelskou kartu. Hráči s nimy mohou obchodovat na tržišti nebo je darovat kamarádovi.

Illuvium má své vlastní tržiště známé jako IlluviDex. To slouží jako centrální bod pro obchodování se všemi věcmi souvisejícími s Illuvium. Illuvium zahrnuje také vládnutí hráčů v podobě Rady, která prochází pravidelnými volebními obdobími.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte web Illuvium

Roman

Napsat komentář