Gala Music Představuje token MUSIC

3 min read

Gala Games neí jen o hraní. Mají také plné ruce práce s budováním poboček pro film a hudbu. A nyní jejich platforma Gala Music udělala další krok vpřed, když oznámila spuštění svého tokenu MUSIC, který nahradí současný token BEAMS pouze v aplikaci.

Gala Music je připravena učinit věci oficiální uvedením svého MUSIC tokenu v sítích Ethereum a GalaChain. Tento token nahrazuje BEAMS a bude fungovat jako ekonomická páteř ekosystému Gala Music.

Gala Music Představuje token MUSIC

Více o MUSIC tokenu

Majitelé skladeb shromažďují body v tokenech MUSIC, kdykoli někdo streamuje skladbu, kterou vlastní. To povzbuzuje vlastníky skladeb, aby propagovali svou sbírku prostřednictvím sociálních sítí a speciálních akcí. Majitelé uzlů také získávají body, když uživatelé streamují skladby z jejich serveru, což je povzbuzuje, aby udržovali svůj uzel online a také shromažďovali velký výběr hudebních skladeb, které lidé chtějí poslouchat!

A co je nejlepší, umělci nezůstávají stranou. Nejenže dostávají příjem, když jsou jejich skladby zakoupeny, ale také dostávají průběžné licenční poplatky, protože jejich skladby jsou streamovány prostřednictvím platformy Gala Music! Veškerá distribuce MUSIC probíhá prostřednictvím systému „bodů popularity“ se sdíleným poolem odměn.

Uživatelé mohou podporovat umělce a získávat věrnostní body držením nebo stakováním MUSIC na daného umělce. Hráči dostávají úroveň loajality v závislosti na tom, kolik stakují, což otevírá výhody, jako je přístup k exkluzivnímu chatu Discord, měsíční dárky, slevy a další.

Každý uživatel webu Gala Music, který vlastní BEAMS, je může převést na tokeny MUSIC prostřednictvím své stránky balances na bázi jedna ku jedné (tj. 1 BEAM = 1 MUSIC). Tokeny MUSIC jsou vytvořeny na GalaChain, ale držitelé je mohou přemostit zpět do sítě Ethereum za účelem obchodování. A naopak.

Co je to Gala Music?

Gala Music Představuje token MUSIC

Gala Music je webová služba pro distribuci a streamování hudby. Umělci prodávají skladby, které pak uživatelé mohou spárovat s uzly a streamovat, aby je mohl kdokoli poslouchat. Majitelé skladeb, vlastníci uzlů a hudební interpret získávají body podle toho, jak často uživatelé streamují jejich skladby. Tyto body určují výši výplat všem zúčastněným.

Umělci na platformě pravidelně vydávají nové skladby. Skladby jsou k dispozici za různé ceny.

Se zavedením tokenu MUSIC uvedla Gala Music svou ekonomiku plně online. S určitým rozšířením a integrací s jinými aplikacemi může být Gala Music připravena stát se vedoucím hráčem ve spojení blockchainu a hudebního průmyslu!

Chcete-li se o Gala Music dozvědět více, navštivte jejich web.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář