On-chain data ukazují, že nabídka Bitcoinu nebude schopna uspokojit poptávku

2 min read

Spoluzakladatel a technický ředitel kryptoanalytické firmy Glassnode říká, že on-chain data ukazují, že Bitcoin (BTC) míří přímo do krize zásob.

On-chain data potvrzují nadcházející krizi zásob

Nejnovější údaje firmy ukazují, že od dubna letošního roku se téměř 2 000 000 BTC přesunulo z krátkodobých na dlouhodobé držitele. Rafael Schultze-Kraft společnosti Glassnode říká, že data jasně ukazují, že „nabídka nebude schopna odpovídat poptávce“.

On-chain data ukazují, že nabídka Bitcoinu nebude schopna uspokojit poptávku
zdroj: Twitter

Glassnode definuje dlouhodobého držitele jako každého uživatele Bitcoin, který drží své BTC po dobu nejméně 155 dnů. Kryptoanalytik William Clemente se také zmínil o nových údajích o stavu nabídky Bitcoinu.

Říká, že poměr BTC nabídky, což je další metrika sledující množství BTC držených silnýma a slabýma rukama, ukazuje vzestupnou divergenci. Clemente poznamenává, že současná úroveň on-chain aktivity je podobná jako v červnu a červenci, těsně před tím, než největší digitální aktiva podle tržní kapitalizace zaznamenala srpnový nárůst.

Říká, že také vidí podobný negativní sentiment v odpovědích na své tweety, což považuje za další pozitivní znamení toho, co přijde.

„Bullish divergence mezi on-chain investiční aktivitou a cenou, je stejná jako v červnu/červenci.“

Image
zdroj: Twitter

Tak, že bychom se opravdu do konce roku dočkali 100 000 dolarů za minci?

Proč (ne)může Bitcoin zničit ekonomiku

Marketa Tesarkova

Napsat komentář