My Neighbor Alice uvádí Adventure Contest

3 min read

My Neighbor Alice, zahájila Adventure Contest, 5týdenní akci se 4 různými výzvami, které je třeba splnit v určitých časových obdobích od 22. dubna do 27. května. Dokončete výzvy a získejte body za šanci umístit se na konci soutěže mezi 10 nejlepšími a vydělat 150 tokenů ALICE.

My Neighbor Alice uvádí Adventure Contest

My Neighbor Alice: Co je Adventure Contest?

Adventure Contest je 5týdenní období různých výzev, které mohou hráči přijmout, aby měli šanci vyhrát tokeny ALICE sbíráním bodů.

Každý týden se skládá z jediné výzvy, přičemž první výzva, Snap & Share, nyní běží od 22. dubna do 29. dubna. Cílem pro tento týden je zachytit kreativní moment ve hře s co největším počtem hráčů. Hráči se účastní nahráním své fotografie na Twitter/X s příslušnými hashtagy zmíněnými v oficiálním oznámení, přičemž označí oficiální Twitter účet hry a připíší své uživatelské jméno Discord a také jméno postavy ve hře. Hráči, kteří tak učiní, získají 5 bodů, kreativnější fotografie získají bonus 2 body.

Příští týden je na řadě Fishing Frenzy, kde hráči předvedou své rybářské dovednosti pořízením snímků obrazovky svého inventáře. To znamená, že hráč, který má ve svém inventáři nejen nejvíce ryb, ale také nejrozmanitější sbírku, vyhraje tuto výzvu.

Ve třetím týdnu proběhne Riddle Quest, následovaná výzvou Farmyard Blooms ve 4. a 5. týdnu, kde je cílem vyzdobit svůj pozemek rozmanitou škálou květin a rostlin.

Odměny a kritéria

Účastí ve výzvách v průběhu soutěže získávají hráči body, které jdou do jejich celkového skóre použitého k určení 10 nejlepších vítězů. Pokud se zúčastníte výzvy, ale nedokončíte ji správným způsobem, budete odměněni 1 bodem, zatímco 3 body získají hráči, kteří dokončí výzvu správně podle pokynů. Vítězství v týdenní výzvě je odměněno 5 body, přičemž dalších 5 bodů se  uděluje za „zdolání všech čtyř výzev“.

Pokud na konci soutěže skončíte mezi 10 nejlepšími výherci, budete odměněni 150 tokeny ALICE. Koneční vítězové budou vyhlášeni 31. května, přičemž distribuce odměn se uskuteční 7. června.

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář