The Machines Arena: Připojte se k otevřené beta verzi

3 min read

Otevřená beta verze dorazí do The Machines Arena dnes 23. dubna a přináší s sebou aktualizace hry, nové mechanické společníky známé jako Familiars a příležitost zapojit se do budoucí hry a využít příležitost!

The Machines Arena: Připojte se k otevřené beta verzi

Kromě hry v prohlížeči budou nyní hráči moci soutěžit také na zařízeních Android. The Machines Arena je k dispozici prostřednictvím Epic Games nebo ke stažení pro Android na oficiálních stránkách. Hráčské účty jsou mezi oběma verzemi synchronizovány a všichni soutěží ve stejných arénách.

Tým The Machines Arena také plánuje později během otevřené beta verze kampaň Play to Airdrop. Zatím nejsou žádné podrobnosti. Očekávejte ale, že uvidíte žebříčky s odměnami za hraní, plnění určitých cílů ve hře a zapojení do společenských aktivit. Slibují také spoustu dalších aktualizací včetně nových vzhledů, nových map, nových sběratelských předmětů a dalších!

The Machines Arena: Připojte se k otevřené beta verzi

Kromě toho tato otevřená beta přinese do hry také známé společníky, kteří během zápasu nabízejí různá vylepšení statistik. A ve skutečnosti si hráči mohou během otevřené bety po omezenou dobu nárokovat bezplatný balíček tří Familiars. Tyto bezplatné balíčky budou pouze předměty ve hře. Také budou balíčky které si hráči mohou zakoupit v obchodě ve hře, který bude možné mintovat do NFT. A aby se hrací pole udrželo na stejné úrovni, během hodnoceného PvP bude všem hráčům Familiar poskytovat stejnou procentuální podporu.

The Machines Arena: Připojte se k otevřené beta verzi

Pro každého, kdo hrál během alpha nebo beta a získal speciální skiny, by měly být všechny nyní mintovány v síti Ronin.  Vakupovat a prodávat skiny pro The Machines Arena můžete na trhu Mavis.

Co je The Machines Arena?

The Machines Arena je rychlá, akční MOBA hra, ve které proti sobě stojí dva týmy po čtyřech hráčích v různých herních režimech. Hráči se zbraněmi, jako jsou kulomety, lasery a plamenomety, bojují v zápasech, které obvykle trvají 5–10 minut. Aréna nabízí na výběr deset postav s řadou schopností, silných a slabých stránek. Postavy jsou klasifikovány jako tank, podpora a útok. Spolupráce s vaším týmem je klíčová pro úspěch.

The Machines Arena nebyla původně plánována jako blockchainová hra. Ale od svého prvního beta vydání rozšířili své plány. A po partnerství se Sky Mavis nyní The Machines Arena umožňuje hráčům mintovat, kupovat a prodávat skiny postav v síti Ronin. Projekt je stále v raném vývoji, ale již nyní se může pochlubit velmi hratelnou hrou.

Chcete-li se dozvědět více o The Machines Arena, navštivte jejich webovou stránku.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář