Lindsay Lohan chválí také Tron

3 min read

Lindsay Lohan veřejně složila kompliment Justinovi Sunovi na Tronu (TRX).

Učinila na svém oficiálním profilu na Twitteru, ke kterému napsala:

„Prozkoumejte DeFi…Super rychlý a 0 poplatek. Dobrá práce Justin Sun.“

Sám Sun poté odpověděl tím, že požádal herečku o její veřejnou adresu, aby jí mohl něco poslat. Odpověděl také Anthony Pompliano, který uvažoval o tom, co se děje, Charles Hoskinson, Justin Wu a další krypto influenceři.

Nyní je jasné, že herečka je osobně a hluboce zapojena do tohoto odvětví, pochválila Bitcoin, u kterého vyslovila predikci 100 000 dolarů, Ethereum s predikcí 10 000 dolarů a spustila vlastní NFT.

Investoval 50 Cent do Bitcoinu?

Zájem Lindsay Lohan o kryptoměny a blockchain

Lohan ve skutečnosti projevuje zájem o několik blockchainů: Bitcoin, Ethereum a Tron. Zajímá se také nejen o finanční aktiva, ale také o základní technologie, jejich fungování a případně o jejich inovace. Není však známo, že by byla odbornicí na finance nebo technologie, takže to pravděpodobně dělá pro čistou vášeň nebo podnikání.

Na Twitteru i Instagramu má přibližně 8,5 milionu sledujících a její krypto tweety získávají několik tisíc lajků a sdílení. Například tweet o bitcoinech získal téměř 50 000 lajků, více než 6 000 retweetů a byl zmíněn ve více než 2 000 tweetech.

Je třeba poznamenat, že její profil na Twitteru v poslední době ztrácel sledující, průměrnou rychlostí -250 za den.

Od 10. února si však za méně než tři dny získala více než 9 000 sledujících, nejpravděpodobněji díky svým tweetům o kryptoměnách. Tento zájem o sektor kryptoměn jí přináší mnoho nových followerů a přerušuje klesající trend, který trvá nejméně rok.

Herečce je nyní téměř 35 let a vzhledem k tomu, že její kariéra začala velmi brzy a uspěla hlavně v rolích dětí nebo teenagerů, je v poslední době na ústupu.

Roman

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář