Katana Inu: Připojte se k uzavřené beta verzi

3 min read

Uzavřená beta verze Katana Inu je v plném proudu a tento týden nám přináší nové sety s mnoha vylepšeními včetně aktualizovaného uživatelského rozhraní, plynulejší hry a řady oprav chyb. A přestože nejjednodušší způsob, jak získat přístup, je vlastnit NFT, není to jediná možnost!

Fantasy střílečky z pohledu první a třetí osoby měly problém udržet velké publikum. Poslední, kdo to zkusil v prostoru web3, byl Hodlgod, který před časem zavřel krám. Ale možná obecně zelené trhy pomohou Katana Inu zajistit si místo v seznamu úspěšných her!

Katana Inu

Více o uzavřené beta verzi

Hráči mají několik různých možností, jak se připojit k uzavřené betě. Můžete držet 30 000 tokenů KATA (aktuální hodnota ~ 30 USD), NFT z kolekce Takeru Genesis (minimální cena 0,17 ETH) nebo zbraň NFT, kterou lze nalézt v krabici(15 USD).

A pokud se vám nechce nakupovat, připojte se k jejich Discordu a sledujte jejich sociální sítě, kde najdete dárky k beta klíčům.

Pro ty, kteří chtějí do hry investovat, má Katana Inu aktuálně otevřenou mincovnu pro NFT Gen 1 Forge Champions. Ty budou fungovat jako PFP a kromě toho poskytují přístup k uzavřené beta verzi. Minting každého šampiona Gen1 stojí 0,04 ETH.

Hra v tuto chvíli nabízí pouze herní režimy 1v1 a 3v3. A také zatím neobsahuje žádné funkce P2E. Budoucí aktualizace ale přinesou žebříčky s pravidelnými odměnami, systémem ve stylu battle pasů a mintingem NFT. Současné plány spočívají v tom, že systémy P2E budou podmíněny vlastnictvím NFT a/nebo držením tokenů. Více se můžete dozvědět v jejich whitepaperu.

Katana Inu: Připojte se k uzavřené beta verzi

Co je Katana Inu?

Katana Inu je zdarma hratelná, PvP, akční bojová hra. Aktuálně nabízí herní režimy 1v1 i 3v3. V Katana Inu hráči bojují s luky, zbraněmi na blízko a kouzly, zatímco parkourují po mapě.

Katana Inu v současné době pořádá minting jejich ‚Champion Forging Collection Gen1‘ NFT. Tytostojí 0,04 ETH, jsou omezeny na 5 555 kusů a majitelům poskytnou možnost vytvářet nové 3D předměty ve hře.

Katana Inu: Připojte se k uzavřené beta verzi

Tým Katana Inu chce svou hru rozšířit o další herními režimy, systém sázek, cross-chain NFT, žebříčky, pravidelné turnaje a systém půjčování NFT. Katana Inu je aktuálně v uzavřené beta verzi. Plánují spuštění prostřednictvím ekosystému Immutable zkEVM.

Chcete-li se dozvědět více o Katana Inu, navštivte jejich webovou stránku.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář