3. sezóna beta verze The Machines Arena začíná příští týden

3 min read

3. sezóna beta verze The machines Arena je tu! Hráči získají přístup k novým funkcím, včetně NFT skinů na Ronin Network, soutěžních hodnocených PvP zápasů a mapy Pushback inspirované lunárním Novým rokem.

Directive Games oznámila spuštění 3. sezóny beta verze Machines Arena

3. sezóna beta verze The Machines Arena bude spuštěna v pondělí 12. února. Tato špičková hero střílečka, známá svými adrenalinovými souboji, přináší řadu vzrušujících aktualizací.

3. sezóna beta verze The Machines Arena začíná příští týden

Od 29. února budou hráči moci mintovat své skiny ve hře, což jim umožní skutečně vlastnit své virtuální sběratelské předměty. Tato funkce nejen přidává vrstvu přizpůsobení, ale také integruje technologii blockchain.

V módu PvP jsou hráči vyzýváni, aby vytvořili své týmy a zdokonalili své dovednosti pro soutěžní zápasy, které určí, kdo se vyšplhá do nejvyšší divize. Přesná data PvP budou oznámena v nejbližších dnech.

Do lobby Quickplay přichází nová mapa „Coalition Festival“, inspirovaná lunárním Novým rokem. Živé, barevné prostředí mapy, plné chodeb a skrytých zákoutí, slibuje, že se stane strategickým bojištěm, ve kterém hráči budou moci přizpůsobovat svou taktiku v reálném čase.

S3 také přináší řadu nových skinů a speciálních edic, včetně exkluzivního skinu na Valentýna, „The Amorous Archer“ a skinu „Dragon Dancer“ s tématikou lunárního Nového roku. „Night Ops Skins Set“ hráčům také nabízí nové estetické možnosti pro noční bitvy.

Všichni účastníci bety dostanou šanci odemknout exkluzivní skiny a mintovat je na Ronin Network. Tým také slibuje nezapomenutelnou sezónu s aktualizacemi, dárky a spoluprácemi třetích stran, které ještě nebyly odhaleny. Jak se blíží nová sezóna, vzrušení mezi herními fanoušky je hmatatelné a slibuje sezónu plnou napínavých bitev.

Registrace je stále otevřena pro ty, kteří si nezajistili Beta klíč. Hráči, kteří mají zájem, se zde mohou zaregistrovat a připravit se na souboje.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář