Jak těžit TRON: Kompletní návod, predikce

8 min read

Víte, jak těžit Tron? Pokud je vaše odpověď ne, provede vás tento komplexní návod tímto procesem. Justin Sun je zakladatelem Tron (TRX) a o minci je stále slyšet od jejího založení v roce 2017.

Blockchain Tron poskytuje celosvětový ekosystém zábavy s digitálním obsahem, který je pro uživatele zdarma. Tento systém také nabízí uživatelům protokolu Tron snadný a levný způsob sdílení digitálního obsahu.

Tron (TRX) se v současné době chlubí tržní kapitalizací ve výši 3,6 miliard dolarů, což z něj činí špičkovou kryptoměnu na trhu. V době psaní tohoto článku je kryptoměna TRX na dnešním kryptotržním trhu na 28. místě. Blockchain Tron nabízí uživatelům přímý kontakt se svými zákazníky. Tron eliminuje existenci třetích stran mezi tvůrci obsahu a distribučními agenturami nebo sítěmi. Díky využití ekosystému Tron tedy může tvůrce obsahu přímo komunikovat s distribučními sítěmi prostřednictvím chytré smlouvy.

V tomto článku prozkoumáme všechny dostupné možnosti, jak těžit Tron. Než půjdeme dále, podívejme se na minci Tron. Nemůžeme mluvit o těžbě kryptoměny Tron, pokud mince nemá žádnou hodnotu.

Co je to Tron?

Token nebo mince Tron je typ kryptoměny, který je postaven na protokolu TRON. Je to jako způsob, jakým je ETH postaven na blockchainu Ethereum atd. Kryptoměna Tron je vytvářena jako prostředek sdílení kreditu, platby a také jako prostředek úložiště. Lidé, kteří vlastní Tron, budou mít úplné vlastnictví všech dat, která vytvoří, a způsob, jakým budou tato data distribuována jejich publiku.

What is Tron.png

Mnoho lidí si klade otázku: „Má Tron budoucnost?“ Odpověď zní jednoznačně ano z mnoha důvodů. S úrovní nových funkcí, které generální ředitel a jeho tým začleňují do projektu, je budoucnost pro token TRX jasná. Generální ředitel Justin Sun nedávno hovořil o spojení decentralizovaných financí a ekosystému Tron nebo blockchainu. Realita tohoto spojení s rozvíjejícím se sektorem bude nepochybně zvyšovat cenu Tronu na kryptotrhu.

Nejde jen o cenu Tronu; více uživatelů bude přesvědčeno o využití platformy. To vše dále ukazuje, že Tron má budoucnost na trhu kryptoměn? Nyní, když jsme se dohodli, že Tron má budoucnost, pojďme probrat, jak těžit Tron.

Jak těžit Tron (TRX)

I když není možné Tron těžit přímo, stále lze získávat tokeny Tron těžbou. TRX můžete získat těžbou Etherea na grafické jednotce (GPU). Pro těžaže je mnohem efektivnější těžit s GPU, než používat CPU. Chcete-li těžit Tron, vše, co musíte udělat, je jít na těžební web Tron. Platforma umožňuje nepřímo těžit Tron pomocí dvou různých algoritmů. Budete si muset vybrat mezi algoritmy Ethash nebo CryptoNite.

Ethash je algoritmus používaný k šifrování Etherea, zatímco CryptoNite používá kryptoměny více zaměřené na soukromí, jako je Monero. Ethereum budete muset těžit běžným způsobem, jak se těží. Platforma poté převezme odměny za ethereum a použije je pro svůj těžařský pool. Poté to platforma vymění a vyplatí vám ji v TRX.

Proces těžby Tron (TRX) zahrnuje několik kroků a tyto kroky zahrnují:

Podobný proces jako Nastavení mining softwaru Claymore pro ETH.

  • Krok dva. Po stažení těžařského softwaru je dalším krokem otevření dávkového souboru označeného „start_only_eth“. (koncovka .bat)
  • Krok třetí. Otevřete Tron-mining.com a zkopírujte algoritmus Ethash. Algoritmus Ethash vypadá jako „ethash.unmineable.com:3333“.
  • Krok čtyři. V tomto kroku musíte upravit text, který vidíte v textovém dokumentu. Text bude vypadat jako „eth-eu1.nanopool.org:9999“, poté přidejte svojí adresu.
  • Krok pět. V tomto okamžiku přejděte do své peněženky a zkopírujte adresu Tron. Poté jej vložte na místo označené „your wallet address“ a za svou adresu zadejte „allpools 1“. Díky tomu můžete přepínat mezi různými kryptoměnami bez. Pro snadnější identifikaci je vhodné přejmenovat soubor BAT z ETH na TRX.
  • Krok šest. Po přejmenování souboru se ujistěte, že jsou textové soubory uzavřeny a poté nastavte a spusťte těžaře. Po několika pokusech začnete dostávat zprávy, které vám říkají, že vaše těžba Tron začala.

Jaká bude hodnota Tronu v roce 2021 a dále?

I když se naučíte, jak těžit Tron, je důležité znát vývoj mince. Byla by to ztráta úsilí, času a energie těžit bezcenný TRX. Nyní se pojďme podívat na predikci ceny Tron. Predikce ceny je velmi riskantní, protože může jít mimo předpovídanou zónu.

Stejně jako ostatní krypto tokeny může být predikce cen Tronu trochu složitá kvůli volatilitě kryptotrhu.

Predikce Tron

Tron price.jpg

V roce 2017, kdy byl spuštěn Tron, byla cena mince 0,001984 dolaru. Poté kryptoměna vytáhla na jeden z největších bull runů v krypto prostoru a vzrostla na své historické maximum 0,275647 dolarů. Cenový propad na začátku roku 2018 způsobil, že Tron ztratil většinu své hodnoty. Platforma Tron a blockchain se však vyvinuly k lepšímu a cena byla celkem stabilní. Predikce cen pro Tron zahrnuje mnoho proměnných a můžeme být jen logičtí.

Naše predikce je závislá na rozmanitosti funkcí na platformě Tron a ekosystému obecně. Platforma Tron zažila v minulosti spoustu upgradů a hrála hlavní roli v ceně mince.

Mnoho věcí bude také záviset na poměru přijetí mince do budoucna. V roce 2021 jsme mohli vidět, že cena Tronu může dosáhnout 0,058 dolarů. Pokud platforma Tron pod vedením zakladatele bude pokračovat ve svém současném trendu, mohli bychom vidět, že cena dosáhne 0,763 USD před rokem 2025.

Kryptofirma CoinSwitch také zveřejnila svou cenovou predikci a do roku 2030 odhadovala Tron na 1 dolar.

Má Tron budoucnost?

Pokud jste v tomto članku dočetli až k tomuto bodu, měli byste vědět, že Tron má budoucnost. Platforma Tron prokázala svou inovativní zdatnost a neutuchající ambice. Právě tyto inovativní funkce pomohly přilákat na burzu více uživatelů. Jedním z cílů platformy Tron je předstihnout síť Ethereum.

Mnoho odborníků nazvalo Tron „zabijákem Etherea“, ale na „létání“ je příliš brzy. Síť a ekosystém Tron se však nadále významně rozšiřovaly. Viděli jsme jejich růst v případě dApps, nových projektů a služeb atd. Blockchainový protokol je rychlý a vysoce škálovatelný, což mu dává náskok před staršími projekty, jako je Ethereum.

Za pozornost stojí práce sítě Tron při transformaci odvětví digitální zábavy. Existuje poměrně mnoho partnerství, která pomohla zlepšit postavení projektu v blockchainovém průmyslu. Dalším důležitým bodem je silná a podpůrná komunita podporující projekt Tron. Ve všech těchto případech se všichni můžeme shodnout, že budoucnost Tronu je jasná a krásná.

Může Tron dosáhnout 100 $?

Na tuto otázku neexistuje snadný způsob, jak odpovědět. Trh s kryptoměnami je extrémně nepředvídatelný, takže pro Tron není nemožné dosáhnout 100 dolarů.

Existuje mnoho lidí v sektoru kryptoměn, kteří tvrdí, že TRX má obrovský potenciál, takže zatímco Tron v současné době obchoduje na trhu za zhruba 0,05 USD v době psaní, existuje možnost, že uvidíme den, kdy Tron překročí 100 dolarů, i když je nepravděpodobné, že se tak stane brzy.

Roman

Napsat komentář