Illuvium spouští Open Beta Testnet se vzrušujícími airdropy

3 min read

Projekt Illuvium oficiálně spustil svůj Open Beta Testnet a zve hráče, aby se ponořili do jeho rozsáhlého vesmíru. Tato otevřená beta přináší několik aktualizací a vylepšení na základě zpětné vazby od uživatelů z uzavřené bety 4. Každý může nyní hru prozkoumat a vzískat podíl z 20 000 ILV (v hodnotě přibližně 1,7 milionu USD) prostřednictvím hraní.

Illuvium spouští Open Beta Testnet se vzrušujícími airdropy

Play-to-Aidrop v Illuvium

Kampaň Play-to-Airdrop Illuvium z bety 4 pokračuje do této fáze a nabízí různé způsoby, jak získávat body. Váš herní čas a úspěchy ve hře přispějí k vašim aidropovým bodům. Každá hodina hraní vám vydělá 100 bodů a za zajetí nebo zničení Illuvialů jsou bonusy. Dokončením sady pro každou úroveň Illuvialů získáte ještě více, s úrovní 5 až 15 000 bodů.

Mohlo by vás zajímat: Jak hrát Illuvium Arena – Průvodce Web3 Auto Battlerem 2024

Transparentnost v získávání bodů

Hra obsahuje panel bodů, který vám umožní sledovat váš pokrok v reálném čase. Vaše alokace z aidropu bude vypočítána na základě vašich bodů vzhledem k celkovému počtu získaných všemi hráči. To zajišťuje spravedlivou distribuci tokenů.

Filtrování AFK a Fair Play

Pro zachování spravedlnosti tým zahrnul filtrování AFK. Jakákoli doba nečinnosti delší než 15 minut ve hře Overworld se nezapočítává do vašich bodů za dobu hraní. Podobný systém bude použit v Illuvium Zero se specifickými kritérii založenými na údajích o hráčích.

Budoucí aktualizace a odměny

Open Beta Testnet také naznačuje budoucí aktualizace. Druhá fáze kampaně bude obsahovat nové způsoby, jak získávat body sbíráním zbraní, obleků a dronů. Více informací o tom bude zveřejněno později.

Připojte se k dobrodružství hned teď

Hráči se mohou zapojit do Open Beta stažením Illuvium z obchodu Epic Games. Open Beta Testnet nabízí vzrušující příležitost prozkoumat nové aktualizace, získat odměny a být součástí dynamické komunity. Ať už jste ostřílený hráč nebo nováček ve hře, tato otevřená beta slibuje vzrušení pro všechny. Zapojte se a začněte své dobrodružství v Overworldu!

Jakub Zima

Napsat komentář