Očekávaná P2E hra Illuvium bude oficiálně spuštěna 25. července s novými funkcemi a odměnami

3 min read

Projekt Illuvium oznámil oficiální datum spuštění své dlouho očekávané blockchainové hry. Spuštění hry je naplánovánao na 25. července a slibuje pohlcující zážitek pro všechny. Toto následuje po sérii play-to-airdrop kampaní , které začaly Private Beta 4 30. dubna a pokračovaly otevřeným beta testem, který byl spuštěn 28. května.

Očekávaná P2E hra Illuvium bude oficiálně spuštěna 25. července s novými funkcemi a odměnami

Illuvium bude oficiálně spuštěno 25. července

Tým se rozhodl vydání mírně odložit, aby nabídl několik nových funkcí. Režim Arena představí režim Gauntlet a nový zbraňový systém. Režim Overworld bude obsahovat boj, interakce NPC, úpravy ekonomiky, přizpůsobení postavy a přepracované uživatelské rozhraní Forge. Kromě toho bude mít režim Zero nové mise a podporu pro iOS/Play Store, PC/Mac s mobilním uživatelským rozhraním. Backend a zabezpečení se také dočkají vylepšení, jako jsou možnosti údržby, které umožňují pauzy ve hře.

Není zaručeno, že všechny funkce budou připraveny, ale tým se jich snaží zahrnout co nejvíce. Věří, že i pár těchto doplňků výrazně umocní herní zážitek. Čas navíc také pomůže optimalizovat ekonomiku hry a zajistí robustní backendové systémy, které zvládnou zátěž.

Hráči jsou zváni, aby se připojili k Town Hall meetingu ve čtvrtek ve 20:00 UTC, aby získali odpovědi na své otázky. Tento pátek bude na YouTube v 18:00 UTC zveřejněna také premiéra traileru k datu vydání.  Pro další zapojení komunity Illuvium přidalo odměny 10 000 ILV (v hodnotě přibližně 856 000 USD) ke stávajícímu poolu 20 000 ILV pro beat testovací fázi.

Hráči si mohou stáhnout Open Beta Testnet, aby mohli hru prozkoumat a poskytnout zpětnou vazbu před oficiálním spuštěním. Tato fáze je určena k doladění hry a zajištění hladkého vydání.

Mohlo by vás zajímat: Illuvium spouští Open Beta Testnet se vzrušujícími airdropy

Zapište si do kalendářů 25. července a připravte se ponořit se do světa Illuvium, kde na vás čekají nová dobrodružství a odměny.

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář