Byla zveřejněna roadmapa Gods Unchained pro rok 2023

4 min read

Gods Unchained vydává roadmapu pro rok 2023, která nastiňuje některé z jejich plánů na tento rok. To zahrnuje nové herní režimy, vylepšené hráčské zážitky a spuštění mobilní aplikace Gods Unchained!

Tým prošel v průběhu let řadou změn. Po několika organizačních restrukturalizacích si nyní tým GU myslí, že je na správné cestě, přičemž hru má nyní na starosti základní skupina šesti vývojářů. A tak zveřejnili roadmapu svých plánů rozvoje na zbytek roku.

Byla zveřejněna roadmapa Gods Unchained pro rok 2023

Roadmapa Gods Unchained

Gods Unchained zveřejnili screenshot roadmapy zobrazující několik karet s určitými funkcemi a milníky. Neuvádí žádný časový plán pro tento vývoj, ale pravděpodobně k nim dojde v pořadí na kartách.

Nejprve máme nové herní režimy, včetně možnosti Sealed Deck. Alternativní herní režimy jsou něco, na co hráči dlouho čekali! Opravdu doufám, že to dokážou splnit!

A aby byl váš život o něco zajímavější, bude k dispozici nové rozhraní pro otevírání balíčků s novou grafikou otevírání balíčků!

Poté přichází program Content Creator a stakingový panel pro jejich token GODS. O programu Creator toho moc nevíme, kromě toho, že nabídne „vzrušující spolupráci, exkluzivní příležitosti a uznání za výjimečný obsah, který vytvoříte“. Stakingový panel GODS umožní hráčům snadno spravovat své odměny ze stakingu a v budoucnu se rozšíří o další funkce.

Oficiální spuštění mobilní aplikace by mělo přijít ještě letos. S plány pro verze pro Android i iOS by to mohlo potenciálně přinést nové hráče do Gods Unchained. Plánuje se také přepsání architektury serveru pro zlepšení výkonu hry. A také nejmenované velké rozšíření!

Poslední karta má název „Aktualizace postupu“. Jakékoli další podrobnosti jsou však pokryty mlhou a oficiální blogový příspěvek neposkytnul žádné další podrobnosti.

Gods Unchained

Mohou vývojáři Gods Unchained splnit své cíle?

To vše vypadá na papíře dobře. Ale jako hráče Gods Unchained mě zajímá, co se stalo s oficiálním turnajem Genesis, který se měl konat v roce 2019. Stále mám své vstupenky!

Gods Unchained má notoricky známou historii pomalých aktualizací. Ať už se jedná o nové funkce, aktualizace her nebo dokonce akce komunity. Ale jsou dobří v prodeji karet, protože právě dokončili prodej své páté sady a pravidelně každý měsíc zaznamená, že si hráči vyměňují herní NFT v hodnotě milionů dolarů.

Zdá se však, že nové funkce, patche a další základní věci jim stále způsobují určité potíže. Dodání karet Etherbots jim trvalo tři roky. Stále čekáme na truhly s kartami, aby se dostaly do Immutable. A v mobilní aplikaci „dělali dobrý pokrok“ již v roce 2021!

Takže budeme bedlivě sledovat Gods Unchained, abychom zjistili, zda dokážou splnit tento plán během několika příštích měsíců!

Chcete-li se dozvědět více o Gods Unchained, navštivte jejich  webovou stránku.

Gods Unchained: recenze hry, návod a tipy

Roman

Napsat komentář