Guild of Guardians spouští uzavřenou alfa verzy pro investory

2 min read

Metaverzum Guild of Guardians začala vybírat investory k účasti na její uzavřené alfa verzi.

Do schránek registrovaných investorů přicházejí e-maily s odkazy ke stažení, průvodcem hraním hry a speciálním kódem, který umožňuje přístup k tomu, co je oficiálně „pre-alpha demo“.

Rok po prodeji svých NFT, Guild of Guardians konečně oznamuje svou dlouho očekávanou alfa verzi komunitě.

Guild of Guardians je v podstatě skupinové Diablo nebo Lost Relics. Hráči začínají s 240 energií a utratí 10 při vstupu do dungeonů. Energie se dobije naplno na začátku každého dne.

Tato alfa má k dispozici dva světy, kryptu a magmu. Každý má dvanáct dungeonů. Jak si dokážete představit, jsou postupně obtížnější a hráč musí porazit aktuální otevřený dungeon, než bude moci přejít k dalšímu.

Každý dungeon navíc přichází s doporučenou výbavou a výkoností.

https://www.youtube.com/watch?v=LipigeWbMZM

Guild of Guardians

Tato pre-alfa obsahuje také výsledkovou tabulku. Bodování je založeno na počtu dokončených dungeonů, množství získaných zkušeností, levelovaných hrdinech a kategorii překvapení, kterou tým odhalí na konci alfy.

Hráči na žebříčku obdrží jako odměnu žetony GoG. Alpha v tuto chvíli nabízí pouze hru pro jednoho hráče. Podle hráčů, kteří měli přístup byla grafika hry vynikající.

„Opravdu si nestěžuji kromě toho, že moje staré oči mají problém vidět detaily na obrazovce mého telefonu. Tuto hru bych na svém PC hrál pořád,“ řekl uživatel Phil Hall.

Hra bude free-to-play, takže hráči mohou začít bez vstupních poplatků a její mobilní verze by měla být vydána běhšm 1.pololetí 2022.

Čip pro těžbu BTC Intel bude konkurovat ASIC Bitmain

Marketa Tesarkova

Napsat komentář