Sky Mavis uvolnil předběžný přístup ke hře Axie Infinity: Origin

3 min read

Po odložení vydání velmi očekávané hry Axie Infinity: Origin, Sky Mavis konečně uvolnil přístup ke hře. Podle oficiální publikace společnosti je přístup uvolněn od tohoto čtvrtka (7).

S oznámením je nová hra nyní k dispozici ke stažení na webu Sky Mavis. Každý, kdo má účet na původním Axie Infinity (zobrazeném na webu jako „Classic“), se může přihlásit do Originu a migrovat své NFT přímo.

Nové Axie Infinity je k dispozici ke stažení.  Zdroj: Sky Mavis.

Start Originu byl zpožděn kvůli útoku na Ronin. Termín se tak posunul z 31. března na 7. dubna, harmonogram, který společnost striktně dodržovala.

Axie Infinity: Origin

V oficiálním oznámení hry Sky Mavis poděkoval uživatelům Axie za trpělivost a odhalil některé klíčové změny. V první řadě byla značně vylepšena hratelnost a zcela přepracován bojový systém.

„Děkujeme všem v komunitě za trpělivost. S Origin jsme od základů znovu vytvořili bojový systém, aby byl zábavnější, krásnější a poutavější,“ uvedl tým.

Pro ty, kteří již Axie Infinity účet mají, se nic nemění, protože NFT budou synchronizovány mezi oběma platformami. Jedinou požadovanou akcí je, aby si hráč stáhl Origin a přihlásil se ke svému účtu. Poté stačí kliknout na tlačítko „synchronizovat“ a použít Axies v Originu.

V případě nových hráčů je nutné účet otevřít přímo v aplikaci Origin kliknutím na tlačítko „registrovat“. Proces vytvoření peněženky Ronin a nákupu Axies zůstává stejný.

Sky Mavis zdůraznil brzké vydání je testovací verze, to znamená, že má za cíl identifikovat možné chyby a získat zpětnou vazbu od hráčů. Takže Origin bude mít stále oficiální vydání později – datum nebylo odhaleno.

V tomto smyslu může současná verze hry nakonec do oficiálního vydání doznat změn. Dosažený pokrok a zdroje shromážděné v této verzi budou po skončení testovacího období smazány, což znamená, že tato verze by měla být používána pro účely testování a zábavy.

„Nyní je pro vás speciální čas, abyste se zaměřili na zábavu a přitom se učili novému původnímu bitevnímu systému a mechanikám. Mohou se také vyskytnout nějaké chyby a problémy, nahlaste nám je prosím zde,“ uvedla společnost.

Noví hráči, kteří si vytvoří účet na Axie přes Origin, obdrží začátečnickou testovací sadu malých příšer, se kterými si mohou hrát. Toto je však pouze testovací sada, to znamená, že se nejedná o skutečné NFT, které lze obchodovat.

Nakonec Sky Mavis poskytl formulář , ve kterém mohou uživatelé posílat své názory na hru.

My Neighbor Alice oznamuje aktualizace

Marketa Tesarkova

Napsat komentář