Metaverzum Metamon oznamuje aktualizaci a spálení více než 600 avatarů

3 min read

Tým vývojářů hry metaverza Metamon oznámil spálení 635 vašich avatarů ve snaze vyvážit herní systém odměn.

Avataři ze hry Metamon získají na ceně

Podle vývojářů hry, kterou vytvořilo Radio Caca (RACA), by tedy měly brzy proběhnout další události spalování avatarů. Cílem je zachovat hodnotu, vzácnost a hratelnost hry.

Kromě toho tým také zdůraznil vydání zkušební verze Metamon World. Za tímto účelem aktualizoval všechny herní servery, což způsobilo přerušení hry pro všechny hráče. Aktualizace, která trvala asi 8 hodin, uvolnila přístup k novému obsahu.

Vývojář také vydal vstup pro Metamons úrovně 60 v Metamon World. Avataři úrovně 60 však v nové verzi již nebudou moci zůstávat na Metamon Island a získávat vaječné skořápky. Metamoni úrovně 60 mohou cestovat zpět na Metamon Island pouze vesmírnou lodí a raketou. Aktualizace bude vydána v další verzi.

Tým také oznamil, že obecné aktualizace hry budou oznámeny v první polovině roku. Mezi tyto novinky patří nutnost používat RACA token pro různé úkoly a odměny ve hře.

Metamon

Metamon Island je hra vydaná v říjnu 2021, která za pouhý měsíc nashromáždila více než 10 000 denních uživatelů. Hra zahrnuje NFT do hry s postavami a předměty dostupnými na otevřeném trhu, který podporuje obchodování, prodej a sbírání.

Podle vývojáře byl postaven na Binance Smart Chain a jeho nativním tokenem je RACA.

Metamon Island má být integrován do Universal Metaverse (USM) v beta verzi od roku 2022. USM, také nazývaný Spojené státy Mars, je tedy 3D svět, kde hráči mohou vlastnit pozemky, prozkoumávat umělecké galerie, hrát hry. a mnohem víc.

Hra bude spuštěna na Mainnet v roce 2022 a bude spuštěna nejprve na Windows a bude následovat Mac, web a mobilní formáty.

Příznivci Etherea vуsvětlují, že ETH 2.0 není produkt

Roman

Napsat komentář