Gods Unchained přidává nové herní režimy

4 min read

Je to již více než čtyři a půl roku, co Gods Unchained poprvé vydali svou beta verzi. A po celou tu dobu, s četnými aktualizacemi, patchy a rozšířeními karet, byli hráči stále odkázáni na hraní pouze jednoho, standardního herního režimu. To vše se ale mění s nejnovější aktualizací od týmu Gods Unchained, která otevírá rotující výběr různých herních režimů!

Gods Unchained přidává nové herní režimy

Den, na který mnoho hráčů Gods Unchained čekalo, konečně nastal — představení nových herních režimů! Hráči již nebudou nuceni zůstat u stejné staré standardní hry. Nyní bude hráčům k dispozici druhý, alternativní herní režim.

Nové herní režimy byly součástí plánu pro rok 2023, který Gods Unchained odhalil již v květnu. A přestože svůj cíl pro 2. čtvrtletí pro přidání alternativních režimů úplně nedosáhli, je to dost blízko! Tento druhý typ hry se bude pravidelně střídat v alternativních režimech a nabízet různé zážitky pro hráčskou základnu.

Chaos Constructed

První na řadě je herní režim nazvaný Chaos Constructed. Režim Chaos Constructed umožňuje hráčům stavět balíčky pomocí libovolných karet. Žádná omezení na základě God choice! Takže nyní, pokud chcete spárovat své Death Anubians s vašimi Light Olympians, můžete tak učinit. Nebo pokud chcete vytáhnout karty ze všech pěti domén, můžete to udělat také! To téměř jistě povede k nějakým šíleným balíčkům, ale odtamtud pramení zábava!

Gods Unchained přidává nové herní režimy

Tým tvrdí, že má připraveno asi tucet různých herních režimů. Herní režimy se budou na začátku střídat častěji, aby tým mohl získat zpětnou vazbu od hráčů a vyřešit případné problémy, které se objeví.

Gods Unchained navíc přepracovali svůj deckbuilder. Nová verze přichází s pokročilým filtrováním, barevně odlišenými kartami a rozpisy balíčků! Údajně má stále několik problémů s rozhraním, ale zdá se, že je to pozitivní krok správným směrem.

Gods Unchained přidává nové herní režimy
Nový deckbuilder pro Gods Unchained

Co je Gods Unchained?

Gods Unchained  je volně hratelná sběratelská karetní hra. Gods Unchained, vytvořený na blockchainu Ethereum, používá řešení vrstvy 2 Immutable X pro obchodování bez poplatků. Hráči si ponechávají plné vlastnictví svých karet. Hráči mohou hraním hry získávat digitální karty „Core“. Když má hráč dvě identické základní karty, může je mintovat do jedné karty. Tato karta je pak obchodovatelná na trzích.

Gods Unchained nabízí několik Play-to-Earn příležitostí. Hráči získávají karty tím, že jsou aktivní, vyhrávají balíčky ve víkendových turnajích a vydělávají tokeny GODS denním hraním.

S několika rozšířeními má Gods Unchained širokou škálu karet pro různé herní styly. Hráči si je mohou kupovat z oficiálních stránek. Sekundární prodeje jsou k dispozici na Immutable X Marketplace a Token Trove.

Pro více informací si přečtěte našeho průvodce hrou Gods Unchained

Můžete také navštívit jejich webovou stránku.

Roman

Napsat komentář