Machines Arena začíná první beta sezónu

3 min read

V The Machines Arena začíná nová sezóna. Tato úvodní beta umožňuje hráčům získat exkluzivní skiny, které lze také mintovat na NFT (později)!

Začíná dnes 11. července (13:00 UTC). Tato sezóna umožňuje hráčům sbírat kromě skinů také beta a věrnostní odměny.

Čtyři různé skiny jsou k dispozici jako odměny za hraní v první beta sezóně, každý pro konkrétní herní postavu – Mercenary pro Zulu, Urban Commando pro XE, Desert Ranger pro Teslu a Demo pro Daye. XE je nový hrdina, který vyjde na začátku sezóny. Hráči odemykají nový skin každých 25 úrovní, které získají během beta verze. Hráči mohou získávat zkušenostní body hraním Quick Play PvP nebo scénáře Death Run PvE

Daye ve svém normálním oblečení
Daye ve svém normálním skinu

Tyto beta vzhledy budou nejprve dostupné pouze ve hře. Tým ale plánuje v budoucnu implementovat funkci mintingu, která umožní mintovat odemčené skiny a publikovat je jako NFT v síti Ronin.

Budou také rozdávány skiny jako speciální odměny za věrnost. Tyto odměny budou uděleny lidem, kteří hráli před první sezónou, těm, kteří jsou označeni jako „OG“, vítězům turnaje v roce 2021 a tvůrcům obsahu.

The Machines Arena je dostupná prostřednictvím spouštěče Epic Games. Ke stažení a hraní beta verze budete potřebovat kód. Pokud ještě žádný nemáte, sledujte sociální kanály pro The Machines Arena, protože po zahájení beta sezóny plánují mít řadu dárků.

Machines Arena začíná první beta sezónu

Co je The Machines Arena?

The Machines Arena je rychlá, akční, MOBA hra, ve které proti sobě stojí dva týmy po čtyřech hráčích v různých herních režimech. Hráči se zbraněmi, jako jsou lasery a plamenomety, bojují v zápasech, které obvykle trvají 5–10 minut. Hra nabízí na výběr deset postav s řadou schopností, silných a slabých stránek. Postavy jsou klasifikovány jako tank, podpora a útok. Spolupráce s vaším týmem je klíčová pro úspěch.

The Machines Arena nebyla původně plánována jako blockchainová hra. Ale od svého prvního beta vydání rozšířili své plány. A nedávno oznámené partnerství se Sky Mavis jim umožňuje představit digitální sběratelské předměty, které lze mintovat v blockchainu Ronin!

The Machines Arena je stále v raném vývoji, ale již nyní se může pochlubit velmi hratelnou hrou. Chcete-li se dozvědět více o The Machines Areně, navštivte jejich  webovou stránku.

Cloud mining – Nejlepší poskytovatelé cloudové těžby 2023

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář