Gods Unchained je nyní na Amazon Prime Gaming s exkluzivními měsíčními odměnami

4 min read

Gods Unchained je nyní jednou z doporučených her na Amazon Prime Gaming a uděluje exkluzivní odměny po dobu 6 měsíců hráčům, kteří propojí své účty. První měsíc zahrnuje balíček Rare Pack, který obsahuje 5 balíčků Rare Core Pack a 1 balíček Core Domain Pack.

Gods Unchained je nyní na Amazon Prime Gaming s exkluzivními měsíčními odměnami

Free2Play sběratelská karetní hra Gods Unchained se oficiálně dostala na Amazon Prime Gaming s balíčky karet jako odměnami pro členy této oblíbené služby.

Gods Unchained: Exkluzivní odměny

Gods Unchained je nyní na Amazon Prime Gaming s exkluzivními měsíčními odměnami

Propojením účtu Prime s herním účtem budete mít nárok na exkluzivní herní položky po dobu 6 měsíců.

Prvním balíčkem odměn je balíček Rare Pack Bundle, který obsahuje 5 balíčků Rare Core Pack a 1 balíček Core Domain Pack. Ať už jste nový hráč nebo veterán, tyto balíčky mohou obsahovat pouze karty, které potřebujete ke správnému nastavení vaší strategie s výkonným balíčkem.

Všichni zainteresovaní členové Prime mohou tento balíček uplatnit do 3. ledna 2024. Po dobu 6 měsíců budou měsíční ceny, takže po skončení této nabídky mohou členové této služby očekávat další vychytávky, které si mohou nárokovat a používat v jedné z nejpopulárnějších blockchainových karetních her.

Gods Unchained: Jak funguje na Amazon Prime

Každý s členstvím Amazon Prime, který má zájem o tuto odměnu, tak může učinit jednoduchým propojením svého účtu s účtem používaným k hraní hry. To lze provést jednoduše tak, že zamíříte na oficiální stránku Gods Unchained na Prime Gaming, na kterou odkazuje níže uvedený tweet, a kliknutím si nárokujete obsah ve hře, který je zdarma součástí Prime.

To vám dá možnost zaregistrovat se pomocí stávajícího účtu nebo se zaregistrovat, pokud jste ve hře nováčkem. Jakmile to uděláte, bude vám dána možnost propojit tyto dva účty, po které si můžete úspěšně nárokovat exkluzivní odměny, které si můžete užívat ve strategické karetní hře. Každý měsíc klikněte na tlačítko Claim Rewards na oficiální stránce, abyste úspěšně obdrželi své odměny na herní účet.

Budoucí odměny

Chcete vědět, co dalšího vás čeká po uplynutí prvního měsíce? Zde je úplný seznam a harmonogram odměn podle oficiálního oznámení:

  • 1. měsíc: 5. prosince 2023 až 2. ledna 2024 – 5 Core Rare Pack + 1 Core Nature Domain Pack
  • 2. měsíc: 2. leden až 30. leden – 2 Core Rare Pack + 1 War Core Rare Pack
  • 3. měsíc: 30. leden až 5. březen – 2 Core Rare Pack + 1 Magic Core Rare Pack
  • 4. měsíc: 5. březen až 2. duben – 2 Core Rare Pack + 1 Deception Core Rare Pack
  • 5. měsíc: 2. dubna až 30. dubna – 2 Core Rare Pack + 1 Light Core Rare Pack
  • 6. měsíc: 30. dubna až 4. června – 3 Core Rare Pack + 1 Death Core Rare Pack

Marketa Tesarkova

Napsat komentář