Axie Classic přináší nové aktualizace: Zlaté truhly, Grand Tournament fáze 2 a zvýšení limitu AXP

3 min read

Axie Infinity je zpět s novými funkcemi. Ve vzrušujícím oznámení společnost Sky Mavis vylepšila svou milovanou Axie Classic řadou nových aktualizací. Patří mezi ně zavedení nového zdroje nazvaného Gold, zahájení fáze 2 v Grand Tournament a výrazné zvýšení limitu AXP. Tento příval aktualizací slibuje novou energii a pravděpodobně přiláká nové hráče i veterány.

Axie Classic přináší nové aktualizace: Zlaté truhly, Grand Tournament fáze 2 a zvýšení limitu AXP

Axie Classic: Představujeme Gold a zlaté truhly

Gold, nový off-chain zdroj, je nejnovějším přírůstkem do Axie Classic. Hráči nyní mohou vyhrát zápasy v aréně a potenciálně získat jeden ze čtyř typů zlatých truhel (Gold Chest): běžné, vzácné, epické a mystické, které se liší ziskovostí a životností. Hráči mohou kdykoli držet čtyři zlaté truhly, takže strategická hra je klíčovým faktorem při získávání tohoto zdroje.

Grand Tournament Fáze 2: Battle Royale

2. fáze Grand Tournament byla spuštěna 5. prosince. Do boje se zapojilo 70 632 hráčů, kteří bojují o kýžené ceny, včetně Mystic Axie #1978 a Origin Axies. Turnaj se skládá z pěti kol, z nichž každé má svůj vlastní soubor pravidel, seskupení hráčů a struktury odměn. Nejlepší hráči z každého kola vyhrají Gold a zajistí si svá místa v několika dalších kolech, což povede do závěrečného kola s vysokými odměnami.

Zvýšení limitu AXP

V reakci na rostoucí zájem o AXP zvýšila Axie Classic svůj denní limit AXP z 2 400 na 4 500, čímž se srovnala s Axie Origins. Hráči nyní mohou získat 75 AXP za vítězství v režimech Arena a Tournament a neuvěřitelných 150 AXP za vítězství v Cursed Coliseum. Očekává se, že tato změna podpoří hlubší hru a strategii, protože hráči nyní mohou získat více AXP rychleji.

Tato série aktualizací představuje novou kapitolu ságy Axie Classic. Herní komunita je svědkem oživení, podpořeného těmito inovativními funkcemi.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *