Hrajte a vydělávejte s týdenními dungeony v The Beacon

3 min read

Ačkoli je The Beacon stále oficiálně v pre-alfa stavu, již nabízí hru, kterou lze získat prostřednictvím týdenních dungeonů. Hráči mohou navštívit až čtyři dungeony týdně pro každou postavu a získávat herní předměty a také novou herní měnu zvanou Lux Shards!

The Beacon pokračuje ve vývoji své pre-alfa akční RPG hry a nedávno představili novou herní měnu známou jako Lux Shards. Lux Shards jsou pouze v herní měně, kterou hráči vydělávají dokončením dungeonů. Hráči pak používají Lux Shards k nákupu truhel nebo speciálních sezónních předmětů z Bazaru. Sezóny budou trvat osm týdnů.

Beacon nabízí čtyři nové dungeony, které můžete každý týden prozkoumat a dobývat. Hráči mohou dokončit každý dungeon jednou za postavu za týden. Free to play postavy mají přístup pouze do dvou ze čtyř dungeonů. Postavy NFT mohou každý týden navštívit všechny čtyři.

Kořist lze nalézt pouze v dungeonu, jakmile je dokončen. A pokud hráč zemře, musí začít od začátku a zkusit to znovu. The Beacon nabízí možnost předčasného ukončení. I když šance na získání dobrých odměn se sníží, pokud se vydáte „Coward’s Exit“! Jakmile postava úspěšně opustí kobku, je pro ni až do dalšího resetu uzavřena.

Vlastnictví Founding postavy poskytuje různé herní bonusy, jako je schopnost najít předměty, které lze razit do NFT. Hráči mohou také vlastnit mazlíčky známé jako Moonfae. Moonfae poskytuje bonusový počet Lux Shards na konci každého týdne na základě jejich zvýšení výnosu

Hrajte a vydělávejte s týdenními dungeony v The Beacon

Co je The Beacon?

The Beacon je webové, pixelované, akční RPG. Hráči se vydávají na dobrodružství skrz kobky, získávají poklady a zdobí své domovy. Beacon běží na Arbitrum, sidechainu blockchainu Ethereum.

Hra je zdarma, i když hráči dostávají významné bonusy při používání NFT postav a mazlíčků. Hra je akční, přičemž každá exkurze do dungeonu také běží na určitý časový limit. Všichni hráči mají také přístup do domu, který mohou ozdobit předměty, které naleznou v dungeon runech.

Hrajte a vydělávejte s týdenními dungeony v The Beacon

The Beacon plánuje mít mnohem více funkcí, jako jsou procedurálně generované dungeony, více režimů hraní a multiplayer, sociální hangout oblast. The Beacon v současné době neplánuje v blízké budoucnosti nové NFT nebo vydání tokenu, protože pracují na uvedení své hry do alfa stavu. V tuto chvíli je The Beacon stále v raném, pre-alfa stavu. Ale je velmi hratelná.

Chcete-li se dozvědět více o The Beacon, navštivte jejich webovou stránku.

Nejlepší platformy pro nákup Bitcoinu debetní nebo kreditní kartou 2023

 

Roman

Napsat komentář