ev.io představuje režim streamování Snipe

4 min read

Populární FPS ev.io vytvořilo nový herní režim s názvem Snipe the Streamer. V tomto režimu mohou streameři nastavit speciální místnosti a vyzvat své diváky, aby je porazili v soutěži jeden proti mnoha!

Snipe the Streamer je taktika, kdy se hráči pokusí připojit ke stejné hře, kterou hraje streamer, a využít informace ze streamu ke sledování streamovaného hráče a zabít ho. Ve skutečnosti má většina streamerů FPS zpoždění ve vysílání, aby se těmto situacím zabránilo.

Pro přehrání tohoto režimu zahájí streameři zápas a poté zveřejní odkaz na svém kanálu Twitch. Každý, kdo se připojí, se automaticky spojí s ostatními hráči, kteří bojují proti streamerovi. Aby vyrovnal nerovnováhu v týmu, streamer dostane nějaké výhody. Během zápasu bude mít vylepšené schopnosti a zbraně, stejně jako utrpí pouze 5% normálního poškození.

Ostatní hráči, kteří se připojí, mají omezený počet životů. Pokud dojdou, jsou nabootovány ze serveru a jejich místo zaujme další hráč ve frontě. Tým ev.io doporučuje, abyste pro tento herní režim měli alespoň šest protivníků. Hostitel hry bude mít také některé možnosti nastavení, které může změnit, například kolik životů každý hráč získá.

A abyste tento režim mohli používat, nemusíte být streamer. Skupiny přátel se mohou rozhodnout hrát také.

Odstřihněte frontu Streameru
Odstřihněte frontu Streameru

Další funkce

Ale tento nový herní režim není vše, co se děje s ev.io. Také právě přidali novou mapu s názvem Bedlam.

Kromě toho tvrdě pracují na zlepšení výkonu svých serverů a také na vytvoření systému hodnocení a vyrovnávání NFT. Plánují také mít k dispozici tržiště NFT a systém ve stylu bitevních pasů s „kartami úkolů“.

Pro tuto free to play FPS založenou na prohlížeči je toho ještě hodně co přijít!

Co je ev.io?

ev.io je FPS založený na prohlížeči a NFT na blockchainu Solana. Hráči vydělávají herní mince s bonusy za to, že jsou registrovaným uživatelem (spíše než guest12345) a za vybavení herních NFT. Nashromážděte 10 000 těchto tokenů a můžete je vyplatit za kryptoměnu SOL v hodnotě 5 USD. Tokeny ve hře v tuto chvíli nemají žádné jiné využití, ale to se může v budoucí aktualizaci změnit.

Začít hrát ev.io je absurdně jednoduché. Jednoduše navštivte jejich web a klikněte na Hrát nyní! Hra běží v prohlížeči a pro hraní se nemusíte ani přihlašovat! I když se budete chtít přihlásit, pokud chcete vydělávat tokeny. Poté skáčete, míříte, střílíte a zkoušíte různé zbraně.

Hra běží velmi hladce a působí jako Unreal Tournament. Arény jsou docela holé, se spoustou chodeb a vysokými stropy na skákání. Hráči začínají se základní puškou a granáty, ale mohou si vyzvednout různé další zbraně, které se objeví po mapě. Veřejné servery jsou vždy k dispozici a hráči si také mohou nastavit své vlastní herní lobby.

ev.io obsahuje systém zvyšování úrovně, který umožňuje hráčům přizpůsobit si svůj herní styl zakoupením atributů, jako je zkrácená doba nabíjení nebo možnost trojitého skoku. V budoucnu budou hráči také moci vylepšovat své NFT, aby zvýšili své výdělky.

Pro více informací o ev.io navštivte jejich  webové stránky.

Jak investovat do kryptoměn pomocí fundamentální analýzy

Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *