Wallem: nové eventy s produkty Polaroid, Tesla a Apple

3 min read

Švýcarská společnost Wallem zahájila nové celosvětové eventy, díky kterým bude možné vyhrát produkty Polaroid, Tesla, Burger King a Apple.

Wallem je bezplatná herní aplikace podobná Pokemon Go, takže lidé, kteří se rozhodnou nainstalovat tuto aplikaci do svých mobilních zařízení, mohou běhat po svém městě a hledat různé předměty, aby vyhráli produkty a služby. V minulosti Wallem organizoval akce ve spolupráci s Armani Exchange a Motta Girella, aby nechal své uživatele vyhrát hodinky Armani a PlayStationy.

Chcete-li se účastnit událostí Wallem, je nutné stáhnout aplikaci Wallem na zařízení iOS nebo Android. Produkty se budou zobrazovat kolem zařízení každého uživatele a budou všem hráčům poskytovány rovné příležitosti shromažďovat v rozšířené realitě různé body zpřístupněny společnostmi, jejichž partnerem je Wallem.

Jak vytvořit NFT na EOS

Wallem eventy a NFT spojené s tokeny PTERIA

Před několika týdny spustila společnost Wallem také řadu NFT Landlords a lidé, kteří se rozhodnou je koupit, mohou na základě účasti uživatelů v konkrétní zemi získat tokeny PTERIA.

Každý NFT představuje konkrétní území: Spojené království, Řecko, Turecko, Itálie, USA atd. Kdokoli vyhraje NFT v aukci, obdrží 20% z příjmů shromážděných od uživatelů, kteří se účastní akcí v dané konkrétní geografické oblasti. Je zřejmé, že 20% bude rozděleno mezi všechny držitele stejného NFT.

Během těchto oficiálních akcí Wallem bude možné vyhrát produkty související se značkami Origin, Nintendo, Marionnaud, Foot Locker, Blizzard, Spotify, Steam a PlayStation. O dalších oficiálních akcích Wallem vás budeme průběžně informovat.

Token PTERIA

Token Pteria byl spuštěn téměř před 1 rokem všudypřítomným DAO a byl uveden poprvé na decentralizovaných burzách, jako jsou Uniswap a Balancer, jen před několika měsíci. Cena tohoto tokenu dosáhla historického maxima více než 30 USD v polovině února 2021.

Ve srovnání s počáteční dodávkou 21 milionů se DAO rozhodl spálit většinu z celkové zásoby a nyní existuje pouze 7 milionů stávajících tokenů, aby vytvořil vysoce vzácný tokenový ekosystém.

Napsat komentář