Tweet Elon Muska ostartoval růst meme tokenu Baby Doge, skok o 228%

3 min read

Zatímco Dogecoin a Shiba Inu letos překvapily fenomenálními zisky, do boje se dostal další psí token. Mince s názvem „Baby Doge“ vzrostla za posledních 48 hodin o 228,3% poté, co CEO společnosti Tesla Elon Musk o kryptoměně tweetoval.

Další psí kryptoměna Baby Doge zaznamenala nárůst hodnoty

Právě když jste si mysleli, že trh zaplavuje spousta psích meme tokenů, přišla další psí mince. V posledních několika dnech se o krypto komunitě hovoří o novém tokenu zvaném Baby Doge (BABYDOGE) a Elon Musk se o tokenu ve čtvrtek rozhodl tweetnout. Muskův tweet…jednoduše napsal:

„Baby Doge, doo, doo, doo, doo, doo, Baby Doge, doo, doo, doo, doo, doo, Baby Doge, doo, doo, doo, doo, doo, Baby Doge.“

Muskův tweet samozřejmě poslal token do výšin, protože digitální měna vzrostla o 228,3%. Za poslední dva týdny vyskočila mince o 716,9%.

baby doge
Baby doge má „woof paper“, audit a další dokumentaci týkající se této mince.

Informace o Baby Doge najdete na trackeru tokenů Binance Smart Chain (BSC) bscscan.com a kryptoměna má web s názvem babydogecoin.com.

„Baby Doge Coin se naučil několik triků od svého otce meme, DOGE,“ uvádí webový portál. „Baby Doge se snaží zapůsobit na svého otce tím, že ukazuje své nové vylepšené rychlosti transakcí,“ dodává web.

„[Baby doge] je hyper-deflační s integrovaným inteligentním systémem stakingu, který vás odmění, takže do vaší peněženky se při každé transakci automaticky přidává více mincí Baby Doge. Jednoduše milujte, mazlete se a sledujte, jak vaše Baby Doge roste.“

Jak se Baby Doge srovnává s otcem a sourozencem Shiba Inu?

Držitelé Baby Doge vydělávají mince jednoduše držením. „Sledujte, jak ve vaší peněžence roste množství Baby Doge, protože všichni držitelé automaticky dostávají 5% poplatek z každé transakce, která se stane v síti Baby Doge,“ podrobně popisuje webový portál.

Bscscan.com a další agregační weby ukazují, že existuje čtyři sta dvacet quadrillionů Baby Doge. To se velmi liší od maximální nabídky BTC 21 milionů.

Tweet Elon Muska ostartoval růst meme tokenu Baby Doge, skok o 228%
Tabulka vytvořená vývojovým týmem Baby Doge ukazuje rozdíly mezi DOGE a SHIB.

Mince se dnes obchoduje za 0,000000001910 dolaru. Nedávno se dostala na historické maximum 0,000000002014 dolaru a od ATH je to jen pokles o 5%. Podobně jako u mince Shiba Inu držitelé čekají, než dosáhne hodnoty americké penny.

SHIB je na mnohem blíže než Baby Doge, a to na 0,00000839 dolaru za token SHIB. Cirkulující nabídka SHIB je také mnohem menší, dnes je v oběhu pouze čtyři sta devadesát sedm bilionů SHIB.

Jedna věc, kterou Baby Doge má a zastínil otce Dogecoin i jeho sourozence, jsou nižší transakční poplatky. Například SHIB je token ERC20 a je nucen vypořádat se s poplatky spojenými s Ethereem, zatímco Dogecoin stojí za odeslání více než 2 DOGE, protože průměrný transakční poplatek ve čtvrtek je kolem 0,491 dolaru za transakci.

Transakce jsou na BSC a Baby Doge dává uživatelům poplatky již od 1 gwei, což je kolem 0,000000001 BNB.

Trust Wallet – nastavení pro Binance Smart Chain + kompletní návod

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář