Psí závodní P2E hra DOGAMÍ Academy je oficiálně dostupná pro Android a iOS

3 min read

DOGAMÍ Academy, oblíbená psí závodní hra, oficiálně debutovala na Google Play a iOS App Store. Tato hra vyvinutá s podporou společností Ubisoft a Animoca Brands se může pochlubit neotřelým zážitkem pro hráče Web3.

DOGAMÍ Academy je oficiálně dostupná pro Android a iOS

Po fázi předběžného přístupu, kdy bylo během 4 měsíců dokončeno více než 5 milionů závodů, je nyní bezplatná verze hry otevřena všem. Tento krok má rozšířit dosah hry a přilákat více než 1 milion hráčů po celém světě.

Úspěch včasného přístupu DOGAMÍ pro držitele NFT zdůraznil její potenciál. Pozoruhodné je, že více než 7 % jejich hráčů utratí ve hře v průměru 250 USD.

Tento mobilní titul se odlišuje od ostatních desktopových Web3 her s rozsáhlou herní komunitou. DOGAMÍ se zaměřením na šlechtění psů vyniká od ostatních blockchainových her tím, že se zaměřuje na širší publikum, včetně žen a dětí.

Psí závodní P2E hra DOGAMÍ Academy je oficiálně dostupná pro Android a iOS

Strategická partnerství s influencery a kampaně zaměřené na akvizici uživatelů jsou nastaveny tak, aby posunuly DOGAMÍ přes 1 milion stažení a oslovily publikum Web2. Uvedení na trh mobilních zařízení je jen začátkem řady ambiciózních projektů navržených s cílem upevnit značku a vytvořit hlavní IP. Budoucí plány zahrnují zboží, komiksy, televizní seriály, hračky a další s cílem integrovat technologie Web2 a Web3.

Robby Yung, generální ředitel společnosti Animoca Brands, je nadšený ze spuštění verze hry pro mobilního zařízení: „Jsme velmi potěšeni spuštěním DOGAMÍ Academy ve verui pro mobilní zařízení. Je to další významný milník pro tým a vzrušující nová zkušenost pro komunitu DOGAMÍ!“

Kristofer D. Penseyres, spoluzakladatel a CBO ve společnosti DOGAMÍ, sdílel vizi, která stojí za DOGAMÍ Acadamy: „Tato hra má již naplánovaný rok obsahu a několik let bude následovat. Náš cíl? I nadále podporovat škálovatelnost naší hry a dosažení jednoho milionu stažení během tří měsíců!“

Díky tomu se chce DOGAMÍ stát lídrem v oblasti Web3 her. Projekt je podporován komunitou více než 200 000 hráčů a 24 000 prodanými NFT. Tato hra slibuje, že bude průkopníkem v oboru a nabídne kombinaci zábavy, strategie a inovací. Pro více podrobností a stažení DOGAMÍ Academy navštivte iOS App Store nebo Google Play.

Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *