Aurory se soustředí na Web3 RPG, oznamuje uzavření „Aurory Tactics“

3 min read

Herní vývojářská společnost Aurory oznámila uzavření Aurory Tactics, aby se mohla plně soustředit na své Web3 RPG Seekers of Tokane. To přichází po náročném roce pro hru, poznamenané problémy s podváděním. 

Aurory oznámila uzavření Aurory Tactics

Jonathan Campeau, vedoucí produkce Aurory, se o toto rozhodnutí podělil prostřednictvím videa na X, kde zdůraznil probíhající problémy hry. Navzdory snahám omezit je prostřednictvím zákazů v konkrétních regionech tyto kroky neúmyslně brzdily růst Seekers of Tokane. Hráči v zakázaných oblastech neměli k tomuto novému titulu přístup.

Tváří v tvář neudržitelnému úkolu vybalancovat operace pro obě hry se Aurory rozhodlo ukončit Aurory Tactics. To jim umožní přesměrovat své zdroje a soustředit se výhradně na Seekers of Tokane. Proces uzavírání je postupný, počínaje koncem odměňovaných bitev 4. března, po kterém následuje zastavení rozdělování odměn další den. Hra oficiálně ukončí svou aktuální sezónu 30. dubna.

Zatímco Aurory Tactics se chýlí ke konci, pro její fanoušky by tu něco bylo. Campeau naznačil možné oživení hry ve formátu V2, které je naplánováno na rok 2025. Rozhodnutí zaměřit se na Seekers of Tokane je strategickým krokem zaměřeným na využití technologie blockchain k vytvoření pohlcujících RPG. Zaměřením svého úsilí na jediný titul Aurory doufá, že zlepší kvalitu a zapojení svých nabídek.

Jak se hráči loučí s Aurory Tactics, vzrušení z toho, co Aurory přinese do sektoru Web3 her s Seekers of Tokane, roste. Studio povzbuzuje fanoušky, aby nezapoměli zůstat informováni o jejich pokroku a budoucích projektech, což pro Aurory otevírá novou éru. 

Seekers of Tokane: Trailer

Top Play-to-Earn hry, které můžete hrát zdarma v roce 2024

Roman

Napsat komentář