Do Toronta se vrací Blockchain Futurist Conference

3 min read

Největší kanadská blockchainová a kryptoměnová událost se vrací do kanadského Toronta 9. až 10. srpna 2022, protože společnost Untraceable představuje čtvrtou výroční konferenci futurist Blockchain.

Blockchain Futurist Conferece slaví čtvrté výrocí

Blockchain Futurist Conference 2022 představuje návrat vlajkové lodi konferencí, která v průběhu let přitahovala některé z nejpozoruhodnějších těžkých vah kryptoměn. Mezi předchozí řečníky patří: Vitalik Buterin (Ethereum), Charles Hoskinson (Cardano), Anatoly Yakovenko (Solana), Zac Prince (Block-Fi), Robert Lessner (Compound), Brock Pierce (Crypto Pioneer), Elena Sinelnikova (CryptoChicks) a zesnulý Larry King. Tento rok se představí více než 100 světových řečníků.

Díky tisícům účastníků z více než 40 zemí celého světa je konference Blockchain Futurist Conference 2022 spojením světa Web3. Letos se na konferenci sejdou Crypto, Metaverse, DeFi, GameFi, NFT, DAO a další, aby vytvořili pohlcující zážitek, který si nesmíte nechat ujít. 

Konference se bude opět konat v Rebel Entertainment Complex and Cabana v Torontu s nejmodernějším ozvučením a osvětlením, VIP kabinami, venkovním tržištěm a dvěma patry stánků pro vystavovatele. Konference, která je navržena jako plně interaktivní krypto-zážitek, obsahuje tržiště poháněná kryptoměnami, galerie NFT, krypto bankomaty a další. V předchozích letech Untraceable přivedl technologii blockchain k životu pomocí prvních aktivací svého druhu, jako je sledování čerstvých produktů z farmy na stůl pomocí technologie blockchain, jízdy vrtulníkem s podporou kryptoměn a živé turnaje NFT Gaming. 

Novinky

Novinkou tohoto roku bude ETHToronto Hackathon, třídenní soutěž o hackathon, která účastníkům umožní budovat budoucnost rozvojem další inovace v technologii blockchain . Soutěžící se mohou setkat s dalšími vývojáři, spojit se s náborovými společnostmi, zúčastnit se přednášek a soutěžit o prezentaci svých staveb na hlavním futuristickém pódiu.

„Blockchain Futurist Conference je víc než jen konference, je to prohlášení světu, že Kanada zůstává lídrem blockchainu,“ 

Zakladatel a generální ředitel společnosti Untraceable Tracy Leparulo řekl:

„Toronto je rodištěm Etherea a od těch prvních dnů jsme byli svědky toho, jak toto město rostlo v pulzující centrum inovací blockchainu. Jsem tak šťastný, že jsem měl příležitost pomáhat podporovat tuto kulturu, a události jako Blockchain Futurist Conference mi a mému týmu umožňují nadále přispívat k tomuto úžasnému prostoru a všem neuvěřitelným věcem, které z něj plynou!“

Stepn – vydělávat peníze s teniskami NFT při běhání? Testujeme to!

Roman

Napsat komentář