Co je nového ve hře My Defi Pet

3 min read

Poté, co oslavila své první výročí a uskutečnila řadu oslavných akcí, je My Defi Pet připravena nastartovat verzi 2, která přináší několik změn. Nová verze pro domácí mazlíčky, nové tržiště a další.

Verze 2 My Defi Pet

Tito mazlíčci mají aktualizovaný vzhled a zvýšené statistiky. To je trochu zklamání pro všechny mazlíčky V1, protože najednou zjistí, že jsou méně žádané. Ale je tu paprsek naděje.Všichni mazlíčci, kteří jsou na úrovni 20, budou mít možnost upgradovat na verze V2. Všichni ostatní zůstanou navždy mazlíčky V1.

Každá evoluce stojí 5 tokenů DPET a spálí původní NFT, pozvednout mazlíčka na úroveň 20 je však monumentální úkol, který vyžaduje přes 2 miliony porcí jídla!

Co je nového ve hře My Defi Pet

Pro každého, kdo ma V1 Pet, se čas nákupu vajec a chovu V1 Pets brzy uzavře. Tým plánuje deaktivovat obě funkce pro V1 Pets 21. června. Někdy po ukončení generování mazlíčků verze jedna si hráči mohou zakoupit vejce V2. Domácí mazlíčci verze jedna jsou stále použitelný ve hře, i když mazlíčci V2 budou silnější.

Co je nového ve hře My Defi Pet

Vzhledem k tomu, že vzhled domácích mazlíčků se bude mezi verzemi lišit, bude zajímavé sledovat, zda si některá zvířata V1 udrží nebo dokonce zvýší hodnotu jednoduše kvůli estetice.

Tým také oznámil spuštění nového tržiště. Což je trochu zvláštní, protože to ve skutečnosti není jejich tržiště. Je to jen jejich sekce na externím trhu třetích stran. 

Co je nového ve hře My Defi Pet

Co je My Defi Pet?

My Defi Pet je hra se simulací mazlíčků, vydaná na jaře 2021. Hra běží na Binance Smart Chain a KardiaChain s NFT obchodovatelnými napříč blockchainy. Hráčům se líhnou mazlíčci, které chovají a získávají stříbro. Platíte stříbrem za pěstování plodin a krmíte své mazlíčky, aby se vyrovnali a zesílili. Domácí mazlíčci se vyskytují v různých raritách a jsou spojeni s určitými prvky. Na vyšších úrovních mohou hráči vázat kameny elementárních duší na své mazlíčky, čímž zvyšují jejich sílu a někdy poskytují další bonusy.

Sezónní bitvy s bossy umožňují hráčům posílat své mazlíčky a získávat lektvary, které lze vyměnit za tokeny DPET. Nákup vajíček, chov mazlíčků a vývoj mazlíčka přes úroveň 10, to vše vyžaduje tokeny DPET. My Defi Pet plánuje zahrnout PvP ve formě boje v aréně, ale tato funkce ještě není implementována.

My Defi Pet nedávno otevřel DAO hlasování, které umožňuje držitelům tokenů hlasovat o různých herních záležitostech a plánech. Doposud to zahrnovalo prodloužení uzamykacích období pro některétokeny, zvýšení nákladů na vylíhnutí nových vajec a dokonce rozhodnutí o implementaci možnosti povolit V1 Pets upgradovat!

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

Marketa Tesarkova

Napsat komentář