Chicken Derby: Stakujte NFT kuřat a vydělejte tokeny BAWK

5 min read

Chicken Derby nastartuje jejich nový ekonomický model, protože majitelům otevírá možnost stakovat kuřata a vydělávat tokeny BAWK. Hráči budou tyto tokeny potřebovat, aby stakovali NFT v rámci CRC nebo Chicken Racing Companies, aby získali Jewels, což je nová jediná herní měna používaná pro vstup do závodů. 

Chicken Derby: Stakujte NFT kuřat a vydělejte tokeny BAWK

Nová ekonomika založená na BAWK odstartuje pro Chicken Derby, s první příležitostí vydělat tokeny BAWK pocházející ze stakingu vašich Chicken NFT!

A přestože komunitní prodej tokenů BAWK nebyl příliš úspěšný (prodaly se se tokeny jen něco málo přes 8 ETH), tým Chicken Derby neochvějně pokračuje ve vývoji a tento týden spouští svou novou herní ekonomiku.

Chicken Derby se soustředí kolem tokenu BAWK

BAWK je token ERC-20 běžící na Polygonu. Hráči si jej budou moci v blízké budoucnosti zakoupit na decentralizovaných burzách a také si nárokovat všechny tokeny, které si zakoupili během komunitního prodeje. Ale prozatím je jediným způsobem, jak vydělat BAWK, stakovat své kuřecí NFT. Můžete to udělat na stránce Chicken Staking. A protože transakce probíhá na Polygonu, bude to stát jen pár centů. Jakmile začnšte stakovat, vaše kuřata začnou okamžitě vydělávat tokeny BAWK.

Chicken Derby: Stakujte NFT kuřat a vydělejte tokeny BAWK

Jewels

Jewels jsou novou záherní měnou. Vstup do všech závodů stojí Jewels a nabízejí dJewels jako odměnu. KJewels jsou ve skutečnosti takový stablecoin. Hráči mohou kdykoli volně vyměnit Jewels za USDC a naopak na webu Chicken Derby. Jewels budou vždy oceněny na 70 Jewels za 1 USDC. Hráči se tak mohou sami financovat na závodění a mohou také vyplatit peníze, pokud nashromáždí nějaké výhry.

Abychom tým podpořil závodění, po omezenou dobu (myslím), že všechny závody také rozdávají odměny v tokenech BAWK VŠEM účastníkům!

Kromě přímého nákupu Jewels mohou hráči také vložit své tokeny BAWK do CRC nebo Chicken Racing Companies. Každý závod je sponzorován jedním z pěti CRC, které obdrží část startovného do závodu. Tento příjem je pak rozdělen na konci každé sezóny každému, kdo vložil tokeny BAWK do tohoto CRC. Ale musíte být rychlí! Investovat do CRC můžete pouze na začátku sezóny (která trvá čtyři týdny).

Chicken Derby: Stakujte NFT kuřat a vydělejte tokeny BAWK

Kromě toho se zdá, že webová stránka Chicken Derby prošla významnými aktualizacemi. Nejen, že představuje čisté, snadno použitelné rozhraní, ale také nabízí podrobné statistiky pro všechny zapálené závodníky!

Toto je hlavní aktualizace pro Chicken Derby. Líbí se mi, co udělali se svou ekonomikou, ale budeme muset zjistit, jestli dokážou přilákat nové hráče do své jedinečné hry se závody kuřat.

Chicken Derby: Stakujte NFT kuřat a vydělejte tokeny BAWK

Co je Chicken Derby?

Chicken Derby  je kuřecí závodní simulace vytvořená na síti Polygon. Každé kuře je unikátní NFT, se kterým lze vstoupit do závodů o ceny. Každé kuře má speciální dovednosti, které se mohou spustit během závodů. Může to být něco tak jednoduchého, jako je krátký let, nebo extrémního jako vytvoření černé díry! Každé kuře má také skryté preference pro vzdálenost stopy a typ terénu a také hodnocení konzistence. Hráči musí tyto skryté preference objevit sami.

Se sedmi různými typy terénu, šesti různými délkami tratí a dvanácti kuřaty na závod, z nichž každé má své vlastní preference, schopnosti a závodní styly, nabízí Chicken Derby dostatek variací, aby bylo zajištěno, že výsledky závodu nebudou předem určeny. Existuje také řada bonusů typu „Easter Egg“. Například Kuřata s cizíma očima získají posílení schopnosti teleportovat (pokud ji mají). Majitelé kuřat mohou svá kuřata ozdobit rostoucím počtem kosmetických předmětů.

Přestože jsou závody pasivní, hráči mohou sledovat animovanou simulaci závodu a vidět všechny změny vedení a schopnosti použité během běhu. Majitelé se dvěma a více kuřaty je mohou také spojit a vytvořit hybrid s potenciálně jedinečnými vlastnostmi! Mezi další plánované budoucí funkce patří chov, sociální centrum a vlastnictví půdy. Chcete-li se dozvědět více o Chicken Derby, navštivte jejich webovou stránku.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář