Chia Network spouští verzi 1.1.6. řešící problémy s nízkým výkonem systému

3 min read

Chia Network verze 1.1.6. vyřeší některé stávající problémy, včetně významného zlepšení synchronizace a výkonu.

Ekosystém Chia přilákal od svého spuštění mnoho drobných investorů a také technologické nadšence. Ve snaze upgradovat svůj systém tak, aby zvládl zvýšené vytížení kvůli vysoké poptávce, představil ekosystém Chia verzi 1.1.6. která pomůže bezproblémovému fungování.

Ekosystém Chia získal pozornost komunity díky své schopnosti poskytovat rychlé zisky s minimálními investicemi. Kdokoli, kdo úspěšně zaregistruje účet na platformě, může začít farmařit mince Chia (XCH) prostřednictvím přiděleného místa na jeho jednotce pevného disku (HDD).

Ceny vysokokapacitních pevných disků v několika zemích proto v posledních několika měsících prudce vzrostly. Více investorů nakupovalo a hromadilo velkokapacitní jednotky pevných disků, což je jev, který způsobil výrazný nedostatek na trhu.

Těžba Chia Coinu ve Windows pomocí HDD a SSD – návod [aktualizace 13/05]

Chia Network verze 1.1.6.

Síť Chia, kterou založil Bram Cohen, využívá koncept proof-of-space, který byl popsán jako zelenější prostředek k finanční svobodě narozdíl od konceptu proof-of-work. Síť se postupem času rozrostla na škálovatelného jednorožce s tržní kapitalizací kolem přes půl miliardy dolarů.

V oběhu je 664 956 mincí Chia. Společnost stanovila maximální zásobu na 21 514 760 jednotek.

Zbývající mince mají být distribuovány mezi členy komunity prostřednictvím konceptu proof-of-space. Vzhledem k tomu, že drobní obchodníci spekulují na trhu s kryptoměnami, očekává se, že Chia coin dále poroste. Přestože je Chia vysoce spekulativním aktivem, získala významnou podporu od předních kryptoburzách, jako jsou Huobi Global, OKEx, XT.COM, Bibox a DigiFinex.

Obchodníci si mohou na uvedených burzách bez problémů vyměnit mince XCH s jinými mincemi. Se zajištěnou likviditou nyní Chia Network pracuje na zdokonalení systému pro zpracování poptávky. Nová verze 1.1.6. vyřeší některé stávající problémy, včetně významného zlepšení synchronizace a výkonu. Systém čelil problémům v synchronizaci peněženek, což zpomalilo proces registrace zákazníků.

Jeden z investorů popsal na Twitteru, jak je synchronizace pomalá. „Synchronizace je stále neuvěřitelně pomalá. Můj uzel je synchronizován na 312 571, ale moje peněženka se zasekla a přestala synchronizovat, aktuálně se zasekla na 175 968.“ Těmto problémům již bude konec.

Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *