Alpha 2.5 MetalCore playtest tento víkend

4 min read

MetalCore nám o nadcházejícím víkendu přináší nový playtest a také speciální akci Play-and-Earn! Verze Alpha 2.5 této týmové sci-fi FPS nyní nabízí zápasy PvP i PvE a dává hráčům šanci vyzkoušet si různé herní styly a týmové taktiky.

Tento playtest, oficiálně nazvaný Alpha 2.5, začíná 26. května, 3:00 a potrvá do pondělí 29. května, 21:00 našeho času.

Nejnovější verze obsahuje Faction Pedging a také PvE servery. Faction Pedging umožňuje hráčům vybrat si, za kterou stranu chtějí bojovat. A s počátečním představením PvE ve svém posledním herním testu je MetalCore nyní připraven udělat z něj trvalejší funkci, která hráčům umožní vstupovat do zápasů, kde musí spolupracovat, aby porazili nepřátele AI.

MetalCore

Tato alfa obsahuje speciální událost lovce odměn. Hráči získávají body za každé zabití hráče. Na konci playtestu získá pět nejlepších hráčů na žebříčku odměny. Aby se hráči mohli zúčastnit, musí se před začátkem akce zaregistrovat u MetalCore.

Vítěz této bounty soutěže získá nějaký lup MetalCore, sošku Shivy a navíc Ledger Nano S. Druhé a třetí místo obdrží balíček lupu a Nano, zatímco hráči na čtvrtém a pátém místě vyhrají oficiální balíček nálepek.

MetalCore je k dispozici prostřednictvím spouštěče Epic Games. Pokud nemáte přístup, můžete požádat o alfa klíč odesláním své e-mailové adresy zde.

MetalCore

Co je to MetalCore?

MetalCore  je hra s podporou webu 3, která je křížencem mezi Planetside a Battlefield. Je to FPS z pohledu první/třetí osoby se sci-fi tématikou s mnoha vozidly, typy pěchoty a výzbrojí. Hra obsahuje boj frakcí, přičemž některé bitvy podporují až 100 hráčů na stranu! Hra zahrnuje boj vozidel a pěchoty se širokou škálou bojových stylů a možností podpory, ze kterých si můžete vybrat. Důležitá bude koordinace s vašimi spoluhráči a členy frakce.

Během bitev frakcí se každá strana snaží obsadit a ovládat různé taktické body na mapě a zároveň se snaží zničit nepřátelskou základnu. Taktické body poskytují ve hře výhody pro ovládající frakci. Každý hráč má omezený počet respawnů za bitvu. Jakmile tyto respawny dojdou, daný hráč již v dané bitvě hrát nemůže, ale ostatní hráči mohou zaujmout jejich místo.

Hra zahrnuje jak PvE, tak PvP zóny. Hráči získávají FAB tokeny během hraní hry. Tento token bude použit pro tvorbu a upgrady. Hráči vytvářejí vozidla v garážích a mohou je vylepšovat a upravovat pomocí speciálních vzhledů a obtisků. MetalCore bude také podporovat Baronies neboli guildy.

MetalCore bude obsahovat možnosti free-to-play. Zavádějí také program Content Creator s odměnami pro streamery a tvůrce videí.

Chcete-li se o MetalCore dozvědět více, navštivte jejich  webovou stránku.

On-chain analýza – základy a nejlepší poskytovatelé on-chain dat v roce 2023

 

 

Roman

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *