Cena Bitcoinu na 5 milionech dolarů, to je důvod proč tvůrce modelu S2F neprodává

3 min read

PlanB, kvantitativní analytik Bitcoinu a tvůrce populárního modelu Stock-to-Flow (S2F), vysvětluje, proč vidí v budoucnu primární kryptoměnu na 5 milionech dolarů, a proto neprodává své BTC.

Cena Bitcoinu na 5 milionech dolarů, to je důvod proč tvůrce modelu S2F neprodává

Pokles ceny Bitcoinu za poslední tři měsíce vyvolal mezi kryptoobchodníky a analytiky mnoho otázek, zda je býčí trh stále neporušený. PlanB se však nezajímá o současné trendy na trhu a těší se na to, co přijde.

PlanB: Cena bitcoinu na 5 milionech dolarů není nemožná

V nedávném rozhovoru se Scottem Melkerem, populárně známým jako The Wolf Of All Streets, tvůrce modelu S2F uvedl důvody, proč věří, že se BTC v nadcházejících letech budou obchodovat až za 5 milionů dolarů.

Podle něj jsou retrakce běžným cyklem a ATH jednoho roku lze dosáhnout v jiném. PlanB ale věří, že roky po příštím halvingu Bitcoinu budou pro kryptoměnu mnohem zajímavější než následující dva roky.

„Možná by bylo možné dosáhnout historického maxima letos a minima rok poté v roce 2022, ale poté dojde v roce 2024 k dalšímu halvingu. Takže rok 2025 a následující roky budou ve skutečnosti mnohem zajímavější než následující dva roky. A ano, modely S2F předpovídají ceny v rozmezí od 1 milionu dolarů (pro normální model) do 5 milionů (pro model S2FX).“

PlanB neprodává

Bitcoin má před sebou dlouhou cestu, pokud někdy dosáhne cíle modelu S2FX ve výši 5 milionů dolarů. Ačkoli model předpovídal, že se kryptoměna bude obchodovat za 100 000 dolarů do srpna tohoto roku a možná 288 000 dolarů do konce roku 2021, PlanB uvedl, že ho více zajímá dlouhá cesta k cenovým úrovním v milionech dolarů.

Podle něj se bude své BTC držet a bude prodávat jen málo, pokud to bude nutné, aby přežil medvědí trh.

„Čekám na ty cenové úrovně (1 až 5 milionů dolarů) více než na 100 až 288 000 dolarů, takže neprodávám. Možná je nějaké abych přežil medvědí trh.“

Mezitím si mnozí stále kladou otázku, zda je bull run v roce 2021 u konce, PlanB nedávno předpověděl, že 64 000 dolarů nebylo pro Bitcoin ATH. Podle kvantitativního analytika ukazují on-chain data, že kryptoměna dostane přes 47 000 dolarů do konce srpna.

Tězba Chia: jak se připojit k poolu – Pooling protokol

Roman

Napsat komentář