Bram Cohen: Chia Network plánuje nové produkty Defi, zavedla pooling protocol a verzi 1.2.0

3 min read

Zakladatel Chia Network Bram Cohen odhalil své nové plány protokolu v sérii svých nedávných tweetů. Podle Cohena plánuje vyvinout novou sadu produktů souvisejících s DeFi v rámci ekosystému Chia Network.

Bram Cohen o dalším vývoji Chia Network

Zakladatel odhalil, že produkty DeFi budou mít domácí decentralizovanou burzu (DEX) a AMM doprovázející připravovaný projekt Chia.

Decentralizované burzy se staly docela běžnou součástí sektoru Defi. Podle dostupných údajů z Defiprime zaznamenaly platformy za jeden měsíc celkový objem transakcí ATH v květnu přes 140 miliard dolarů.

Bram Cohen: Chia Network plánuje nové produkty Defi, zavedla pooling protocol a verzi 1.2.0

Kromě toho ukazuje, že za včerejšek byla obchodována více než 1 miliarda dolarů na 16 různých platformách dex a celkem 15 miliard dolarů za týden. Z těchto 15 miliard USD Uniswap zachytil 10,3 miliardy USD z celého tohoto objemu a překonává dohromady objemy společností Sushiswap a Pancakeswap. “

Decentralizované burzy jsou kryptoburzy, které umožňují bezpečné provádění přímých P2P transakcí s kryptoměnou na webu bez nutnosti použití třetí strany.

Chia Network zavedla pooling protocol a verzi 1.2.0

Tvůrce Chia také zaměřil pozornost na podvodníka, o kterém zjistil, že se za něj vydával na Facebooku. Požádal veřejnost, aby takový profil nahlásila, až na něj narazí. „Na Facebooku se za mě vydává podvodník. Pokud vás kontaktují, nahlaste profily prosím jako falešné,“ řekl. Cohen, který je ochotný nechat si ověřit svůj účet, dodal: „Pokud někdo ví, jak se nechat ověřit na Facebooku, bude to velmi užitečné.“

Síť Chia důsledně rozvíjí svůj ekosystém. Minulý týden bylo oznámeno, že projekt vydal pooling protokol, který dává farmářům Chia Coin větší šanci získat malou část kryptoměny tím, že bude spolupracovat s jinými farmáři místo toho, aby proti nim soutěžili.

Podle sítě Chia Network její implementace pooling protokolu umožní farmářům přesunovat své ploty mezi pooly nebo se vrátit k vlastnímu hostování svých plotů podle libosti. Bude jim také zaručeno, že budou odměněni.

Podle zprávy vyžaduje zahájení používání poolů aktualizaci softwaru Chia Blockchain na verzi 1.2.0. Chia Network uvedla, že pooly vytvořené pomocí předchozích verzí softwaru budou i nadále fungovat. Farmáři, kteří chtějí pokračovat v těžbě svých vlastních pozemků, nemusí nutně upgradovat, pokud nechtějí.

Farmaření Chia na více počítačích (Harvester Chia)

Roman

Napsat komentář