Bitcoin Cash: dosáhne cena 100 000 USD?

3 min read

„Bitcoin Cash dnes dosáhne 100 000 USD“. Toto je titulek, který uvidíme v článku v roce 2030 podle Rogera Vera, protože podle jeho názoru dosáhne kryptoměna BCH na konci tohoto desetiletí ceny až 100 tisíc dolarů.

Verův optimismus vychází ze skutečnosti, že ve prospěch blockchainu a jeho kryptoměny hraje několik bodů, například:

  • výrazně nižší náklady na poplatky ve srovnání s bitcoiny,
  • vyšší rychlost díky větší velikosti bloku.

Nemluvě o tom, že Bitcoin Cash by byl nejen platným nástrojem pro platby, vzhledem k jeho vysoké rychlosti, ale také umožňuje podporu tokenů SLP (Simple Ledger Protocol), a tím otevírá možnost pro kohokoli vytvořit svůj vlastní token.

Kromě toho bylo integrováno několik funkcí a služeb, jako je burza bez požadavku KYC, odesílání BCH prostřednictvím e-mailu a další, díky příspěvku několika vývojářů je celý projekt zajímavý.

Mohou vlády skutečně zakázat Bitcoin?

Cena Bitcoin Cash

Podíváme-li se na cenu BCH, vidíme, že neustále neúnavně rostla a má nyní o 83% více než loni a téměř o 53% více než minulý měsíc. Není náhoda, že je v top 10 nejvíce kapitalizovaných kryptoměn.

V tuto chvíli je rozhodně daleko od svého historického maxima přes 4 000 USD, ale při tomto tempu a s tímto nárůstem je snadné předpokládat, že by tyto záznamy mohl nejen srovnat, ale dokonce je překonat, jak to udělal Bitcoin v předchozích týdny.

V roce 2021 uvede Bitcoin Cash další projekty, například crowdfundingové kampaně na tomto blockchainu, decentralizované financování (DeFi), které podniká první kroky a pro které již nyní nacházíme připravený k použití stablecoin Tether (USDT). To vše by mohlo způsobit, že tento blockchain poroste exponenciálně.

Roman

Napsat komentář