Binance, Kraken a Bittrex měly technické problémy uprostřed bitcoinové vlny

3 min read

Vysoké fluktuace v oblasti kryptoměny přinesly technické potíže několika burzám, včetně Binance, Bittrex a Kraken.

Po dalším dni, který připomněl volatilitu na trhu kryptoměn, zažila Binance technické potíže, které vedly k dočasnému zastavení výběrů. Přední burza nicméně své zákazníky ujistila, že všechny fondy jsou v bezpečí, a později oznámila, že problém vyřešila.

Binance, Kraken a Bittrex čelily technickým problémům

Bitcoin, stejně jako většina altcoinů, vzrostly během několika minut poté, co generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk aktualizoval svůj profil na Twitteru tak, aby obsahoval pouze „bitcoin“.Primární kryptoměna poprvé od 29. ledna prudce vzrostla o 20% (nebo 6 000 USD z pohledu USD) na více než 38 200 USD a celková tržní kapitalizace vyskočila na 1,05 bilionu USD.

Tento vývoj vedl k výpadkům na některých nejvyužívanějších krypto burzách na světě. Binance zastavila výběry, aby „řešila velký nárůst požadavků od nových uživatelů“. Zdá se, že Musk zahájil efekt sněhové koule pro drobné investory, protože Binance zaznamenala rekordní registrace, vklady a obchody na platformě.

Zdálo se, že problémy byly rychle vyřešeny, protože společnost krátce poté otevřela výběry. Kromě toho CZ ujistil, že všechny fondy jsou SAFU.
Americká burza Kraken také zaznamenala některé problémy s připojením. Oficiální stránka společnosti uvádí, že tým technické podpory identifikoval a pracuje na vyřešení problému.

Dogecoinové šílenství přineslo technické problémy také Bittrexu. Obchodní platforma uváděla, že peněženka DOGE na webu a v mobilní aplikaci je v údržbě. Společnost zatím nezveřejnila aktualizaci informující o tom, že problém byl vyřešen.

Těžař BTC nyní těží se svým BMW

Roman

Napsat komentář